Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szól bele a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól bele a barátom mindenbe?

Figyelt kérdés

Eszek, és megjegyzést tesz arra, ha egy kis adagot ott hagyok, mert nem bírom megenni. Ilyenkor azt mondja mellette nem pazarolnék, hanem megenném.

Vagy megyünk közös programra, és egy mosolyt nem tud elejteni, sőt én érzem úgy, mintha szégyenkeznem kellene mellette, sőt még ki is jelenti, hogy unka az egészet. Ilyenkor nézelődök pl. egy üzletben, és hangosan megkérdezi, hogy mikor megyek oda a pénztárhoz. Pedig szinte szét sem néztem az adott üzletben, 1 percet nem nézelődtem az adott helyen, sőt volt olyan, hogy elfelejtettem megvenni azt amit akartam. Ilyenkor állandóan azt mondja, mikor megyünk már haza fele. Mikor a haverral kell sörözni, ahhoz nagy kedve van neki is. Ilyenkor utólag nem érti, hogy miért voltam rosszkedvű, mikor ő milyen jól érezte magát a közös programunkon.

Ilyenkor mikor megemlítem, hogy ha én őt ennyire nem érdeklem, akkor szakítsunk, de utána mondja, hogy nekem ez nem esne rosszul, meg hogy én olyan érzéketlen vagyok, hogy könnyen szakítani tudnék vele.


2022. jan. 31. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Ez a kérdés az incelek kedvéért van, hogy értékeljék ők is a helyzetük.
2022. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez a kérdés azt bizonyítja, hogy manapság nem kell normálisnak lenni ahhoz, hogy legyen nőd.


Olvasd csak el ezt a kérdést, hogy meglásd milyen pasikra van igény.

2022. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert egy önző, tiszteletlen, kontrolláló gyökér, aki nem szeret téged.
2022. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%

#3


Mégis ő kell neki :)


És millió ilyen kérdés van itt.


Na hol van ilyenkor a "nőknek a rendes pasik kellenek" szlogen?

2022. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Csak te tehetsz arról, hogy még mindig vele vagy..

Úgy tudom ez nem az első kérdésed erről a gyökérről.

2022. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

"meg hogy én olyan érzéketlen vagyok, hogy könnyen szakítani tudnék vele"


Szokásos manipulatív duma, el ne hidd. Az én exem a szakítást követően azzal forgotta meg bennem a kést, hogy remélem, találok valakit, aki úgy szeret, mint ő... Hát, olyat nem akarok találni, aki olyan önző, sunyi, hamis módon SzErEt, mint ő. :( Ettől függetlenül rosszul esett,és majdnem el is bizonytalanított a döntésemben. De csak majdnem! Azóta boldogabb vagyok.

2022. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kérdés is bizonyítja, hogy mennyi önbecsülés nélküli, kapcsolatfüggő nő van, aki mindent benyel pusztán azért, hogy el tudja mondani, hogy van pasija.
2022. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Hát nem tudom... A vége egyértelműen sima lelki zsarolás, de a kaja otthagyás nekem is cseszi a szemem. Magadnak mertél, tehát a minimum, hogy megteszed. Vagy tanulva belőle, legközelebb kevesebbet mersz, senki nem veszi el előled, vehetsz még egyszer, de, amit otthagysz az sima pocsékolás. Az olyan programok erőltetése, amiről pontosan tudod, hogy utálja, lásd vásárolgatás nem a legszerencsésebb dolog.

Szóval azért nem minden csak arról szól, hogy tapló. Persze, ahogy megnyilvánul, az bunkó, azért már eleve kiraknám. De, van amiben azért nem biztos, hogy egyedül ő a hülye.

2022. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó sor miatt gyanakszom, hogy még mindig az a lány vagy, aki hónapokig az emberek kategóriába írt ki kérdéseket és még mindig nem szakított.
2022. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miert is vagy vele?
2022. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!