Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom depresszióba esett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom depresszióba esett mit tegyek? Hogy segíthetek neki? Teljesen kizár mindenből.19/L

Figyelt kérdés
Szeretnek neki segíteni mert szeretem. Hamarosan egy éve leszünk együtt,de sajnos mostanában alig láttam ot. Nem rég szünetet kert tőlem és tegnap pedig szakítottunk. Szeretem ot szeretnek vele újra együtt lenni,de ez csak úgy lehet ha rendbe teszi magát fejben és lélekben. (Jár pszichológushoz)

2017. jún. 30. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.. nem tudsz neki segiteni. Ugyan ebben a helyzetben vagyok depresszios parom (nem reszleteznem itt hogy mit csinalt magaval), es most ugy vagyunk hogy sehogy :/ szeretem es nem akarom elvesziteni de meg kell varnom mig kijon a korhazbol es megebszeljuk hogy hogyan legyen tovabb:/ kitartast kivaok!

20/L

2017. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hagyj neki időt.

Egyébként nem csodálom, hogy megszakította veled a kapcsolatot, sajnos a depressziós emberekre jellemző, hogy elhagyják a párjukat. Időnként keresd, de ne nyomulj meg ilyesmi, úgy írj rá, mint egy kedves barát vagy családtag, akit érdekel a sorsa, ne pedig szerelmesen. Azzal még inkább elijeszted.

Ha pedig jobban van (mivel a depresszió gyógyítható), akkor megpróbálhatsz vele újra összejönni. :)


21/L

2017. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen...remelem nálatok is rendbe jönnek a dolgok!
2017. jún. 30. 11:58
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi itt a sok liba akik lelkisésültekkel állnak le.
2017. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó. Tudod van elég oka hogy azok a lelkisérültek azok lettek! És hidd el pl az én esetemben nem volt így 1évig hanem most lett ez a probléma. Tudod ha valaki szeret valakit akkor kitart mellette nem pedig ott hagyja amikor gond van. Mivel erről is szól egy kapcsolat! Látszik te ezt nem tudod mivel nem vagy tisztában a kapcsolat fogalmával! Inkább foglalkozz magaddal és ne másokkal főleg ne a "lelkisérültekkel".. kiváncsi lennék ha te lennél az neked hogy esne egy ilyen mondat! Barom!!
2017. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem kerestek valakit aki nem beteg? Itt vagyok én is és nem találok egy rendes lányt. A 4. igazat mond. Miért nem lehet találni mást? Csak keresni kell, és nem leállni egynél aki nem megfelelő nektek.
2017. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Drága emberek akik azt mondjak hogy hagyd ott keress mást ez most nektek szól. Ha szeretsz valakit akkor az első akadalynal nem ott hagyod,hanem megpróbálsz neki segíteni ott ahol tudsz. Senki sem tökéletes. Ha így állnék hozza hogy keresek jobbat akkor sosem fogom megtalálni az igazit,mert az nem lehetséges. Ez most egy nehéz időszak,de semmi nem tart örökké. A szeretet gyógyít. Remelem egyszer majd ti is megtapsztaljatok hogy milyen az hogyha egy ember kitart mellettetek a nehéz időkben!
2017. júl. 1. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!