Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak akik "NEM SIKERES"-ek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik "NEM SIKERES"-ek, az részletesen pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés

Milyen külső, belső tulajdonságokkal írható le a "NEM SIKERES"-ség, milyen foglalkozása van, mennyit keres, mennyi a vagyona, van e párkapcsolata vagy nincs, ha van akkor az hogyan írható le, milyen a párja, vannak gyerekei vagy nem stb.


Milyen a belső lelki alkata, élete, érzelmei? Milyen céljai vannak? Nincsenek?



2022. febr. 1. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem azt kerdezed, mi jellemző a sikeresekre?


Első jellemző pontja a nem sikereseknek, hogy negativban gondolkodnak, mit hogyan NEM lehet (meg)csinálni. Amilyen a kérdés is.

2022. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Röviden pontosan a külsőm. Egész pontosan az arc a fej karakterem.


Ezt meg is tapasztaltam, és volt akik érthetően a tudtomra is adták.

2022. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Strandpapucsban gyomirtozom a cukornadultetvenyt....



37F incel

2022. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 műszakos munkahely fospénzért, gané főnök, tróger alkesz munkatársakkal, dagadt feleség, 2, 20 éves lakáshitel csokkal megspékelve
2022. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs erre általános képlet.


Én 25 éves vagyok. Stílusomra igényes vagyok, 185 cm / 85 kg a paramétereim, már inkább sportosabb alkat vagyok, de még van min dolgozni ( heti 4-5x edzek + 1-2x kardió ). Ami sokaknál red flag az a kopaszságom, de nem vagyok hajlandó hajbeültetésre költeni. Közel 2 milliót elkölteni rá, miközben másnak semmit sem kell tennie érte, hogy legyen haja. Akkor már inkább borotválom és büszkeséggel hordom, akiknél pinaszomorító hatása van a kopaszságnak azok miatt nem alszok rosszul szerencsére.


A foglalkozásom szoftverfejlesztő, jó fizetéssel, építem az egzisztenciámat. Maximalista és sztoikus vagyok, ezért nagyon jól bírom a stresszt, kívülről eléggé közömbösnek / érzelemmentesnek tűnök, ami annyira nem áll nagyon messze a valóságtól, de azért nem vagyok érzelmi analfabéta. Mélyszegénységből építettem fel az életemet, kb. az egész gyerekkorom arról szólt, hogy kiközösítettek, baszogattak, aztán az egyetlen hozzátartozóm is elhunyt fiatal koromban aki szeretett, szóval ezek mind ebbe a sztoikus irányba tereltek. Elég hamar megtanultam, hogy vannak dolgok amik kívül esnek a kontrollomon, a bekövetkezésükre nincsen hatásom, de hogy hogyan reagálok ezekre az eseményekre az csak rajtam múlik.


Összességében egy komoly, céltudatos, törtető férfi lettem, de szociálisan nem vagyok toppon, nagyon magamnak való vagyok és nem azért, mert hű de különlegesnek / különcnek akarom érezni magamat (én örülnék a legjobban ha nem lógnék ki a sorból), de úgy látom, hogy az életről alkotott képem, céljaim és tapasztalataim nagyon nincsenek összhangban a korosztályommal.


Szóval nekem egy ideig biztosan marad még a magány.

2022. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En ugyan nem vagyok ferfi, de szamomra a "nem sikeres" ferfi az olyan, hogy nincs magaval joban, nem tud emberekkel minosegi kapcsolatot kailakitani vagy emberileg egy patkany es/vagy nem szereti a szakmajat, hianyzik belole a tortetes, hogy jobb legyen neki, nem el az eletadta lehetosegeivel.
2022. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én, a sikertelen férfi:

28 éves vagyok. Lediplomáztam, de keveset keresek. Kevés a félretett pénzem. Esélyem sincs saját lakásra. Külsőre nem vagyok ugyan ronda, de azért a nyomába sem érek a tesztoszteronban bővelkedő alfahímeknek. Frusztrált vagyok és keserű. Jövőképem nincs, reményt nem nagyon látok. Úgy érzem semmi befolyásom sincs az életemre. Ha elaludnék, és nem kelnék fel, nem érne túl nagy veszteség.

2022. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kavargatok nőkkel, de nem szeretik. Ezért vagyok sikertelen.
2022. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hmmm. Egy 1 órás randiért is vért kell izzadni...nekem ezt. 🙂
2022. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!