Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem kívánom a párom?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt és minden tökéletes, viszont valamiért kb. egy hónapja abszolút nem kívánom vele a szexet, nem esik jól, amit csinál velem, pedig azelőtt nem volt ezzel semmi probléma. Meg lehet ezt még valahogy menteni? Nem szívesen hagynám el, minden más nagyon jó vele. Én 23 éves lány vagyok, ő 26 éves fiú.
2022. febr. 2. 11:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
10. Alapvető hogy az ember a szexet csinálja, nem beszél róla. Az már régen rossz, amikor pitiznem kell azért hogy, naaaa így legyen.... naaaaa, csináld már úúúgy... Innen ered az is, hogy ha valaki szereti a szexet az érzésből látja a másikon hogy merre kell haladni. Én valamikor fiatalabb koromban egyszer beszéltem a vágyaimről, az igényeimről, meg is kaptam érte hogy akkor húzzak a pcsába. Tudod mik voltak ezek? A misszionáriuson kívül jó lenne más póz, meg hogy megmozdulhatna néha. Én megfogadtam azóta, hogy ha valakin érzem hogy nem jó az ágyba, ott vége is.
2022. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

8-as Szánalmas, hogy életedben nem szexeltél, és nem is volt kapcsolatod, de osztani akarod az észt.

Hidd el, mások beszélgetnek, és a szexuális fantáziájukról is! A kérdező "amit csinál velem" mondat részlete az egyedül kérdéses, a szex páros műfaj.

2022. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12. Na és melyik az a nő, aki ha pl. nem szereti az orált, a pasija meg igen, akkor bevállalja? Csak egy példa volt!
2022. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én valamikor fiatalabb koromban egyszer beszéltem a vágyaimről, az igényeimről, meg is kaptam érte hogy akkor húzzak a pcsába. Tudod mik voltak ezek? A misszionáriuson kívül jó lenne más póz, meg hogy megmozdulhatna néha. Én megfogadtam azóta, hogy ha valakin érzem hogy nem jó az ágyba, ott vége is."

te sem vagy egyszerű eset, ha egy véletlenül kifogott nulla készségű ember után felhagytál minden kommunikációval

2022. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hagytam fel! Érzésre csinálom.
2022. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!