Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem teljesen megőrjít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem teljesen megőrjít, hogy állandóan megélezi a tompa késeket! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem fogja fel, hogy balesetveszélyes éles késsel dolgozni. A főzés nagy részét ő csinálja, de még így is rendszeresen megvágom magam vele, akár használat, akár mosogatás közben.


Most legutóbb annyira felhúztam magam rajta, hogy a sírás kerülget még mindig. Ő erre azt mondja, hogy hülye és béna vagyok.

Ezt hogy oldjam meg?


máj. 15. 13:58
A kérdező szavazást indított:
Hagyd, a férfjednek van igaza
A férjed egy érzéketlen tuskó
Egyéb, leírom
34 szavazat
1 2 3
 1/25 Szikszai.B válasza:
94%
Kés helyett használd inkább a fakanalat, azzal nem vágod meg magad (talán).
máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

"Egyszerűen nem fogja fel, hogy balesetveszélyes éles késsel dolgozni"


Ezt rosszul tudod, tompa késsel sokkal veszélyesebb

máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Már feltetted ugyanezt a kérdést nagyon régen. Uncsi lehet az életed, ha mindig ugyanazokat a köröket futod. Találj már ki mást, oké?
máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
81%
Szerencsetlen vagy arról nem tehet. Amúgy igaza van és jol teszi.
máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Tompa késsel sokkal rosszabb- és veszélyesebb- dolgozni a konyhában amúgy, én is rühellem, ha nincsen egy kés megélezve.

Így akkor talán "a hiba az ön készülékében van"!

máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#3 Pfff... Ezek szerint olyan izgi az életed, hogy itt minden kérdést elolvasol és még raktározod is az agyadban?
máj. 15. 14:15
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Asztalos vagy,így van valami rálátásom az éles meg életlen szerszámokra.Nincs igazad.

Egyszerűen azért mert ahogy fenn is irta valaki:Az életlen szerszám balesetveszélyes.A késhez valamelyest hasoló eszköz pld a véső.Az életlen véső lecsúszik,megszalad és könnyen a kézfejbe fog landolni,az éles meg megkapaszkodik az anyagba és egyenletes nyomásra egyenletes forgácsolási sebessége van,ezáltal kontrolálható.

A késsel ugyanez a helyzet.Kérdezz meg egy hentest,vagy

szakácsot.Ugyanezt fogja mondani.

máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Pfff...vagy talán azt pont látta és a hülye kérdéseket nem nehéz megegyezni.

Éles kés a jó, arról nem tehet hogy szerencsétlen vagy.

máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek az úgy teljesen rendben van, ha valaki figyelmen kívül hagyja az érzéseimet és a véleményemet? Ráadásul veszélyezteti a testi épségemet?
máj. 15. 14:23
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Azt írtad, hogy a főzés nagy részét úgyis ő csinálja, tehát te ezek szerint nem vagy egy konyhatündér. Szerintem akkor ne is nagyon tegyél- vegyél ott, hagyd a férjedre a mosogatást is, így akkor biztosan nem lesz veszélyeztetve a testi épséged. Az más kérdés, hogy ő ezt mennyi ideig fogja tolerálni, bár állandóan a késeken veszekedni szerintem sokkal fárasztóbb lehet neki, minthogy minden nap ő mosogat. ;)
máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!