Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lesz majd megverni elobb utóbb?

Figyelt kérdés
A párom 26 éves férfi, en pedig 25 éves vagyok. Mindketten hirtelen kapjuk fel a vizet, az utóbbi időben egyre kevesebb dologban értünk egyet. Ha problémánk van O azonnal kiabál es veszekszik elég hangosan ws szinte elborul az agya. En is olyan típus vagyok es ha kiabál velem először megkérem, hogy hagyja abba es beszéljen normalis hangnemben, de ez sosem valósul meg. Erre mar en is felidegesedem es visszakiabalok, aztan jon egymás szapulasa, majd ha olyat beszól en sajnos megütöm. Ez az igazság nem szépítem. Tisztában vagyok vele, hogy egy nőtől sem megbocsátható. Sajnos viszont elég csúnya dolgokat tud a fejemhez vágni es szo szerint csúnyán beszél. Ma neki lökött a falnak a veszekedés során, es lecsapott az ágyra is. Azonnal elhagytam, tudom en ütöttem meg, o meg soha, de szerintem még csak visszafogja magát hiszen tenyleg idegbeteg. Kerlek tanácsoljatok valamit.
2022. febr. 5. 10:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Elhagytad. Vége. Mégis mit kéne tanácsolni? Tölts, töröld és eltűnik az életedből. Lépj tovább. Keress olyat, akivel nincs feszkó.
2022. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Mi a kérdés értelme? Elmesélted a történetet, ennyi. Mindkettőtöknek valami dühkezelési tanfolyam kellene, pszichológus, végső esetben M99 elefántnyugtató.
2022. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ott van a kérdés. Képes lenne megverni szerintetek ? Ez volt a kerdes, de Koszonom a válaszokat
2022. febr. 5. 11:04
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

"majd ha olyat beszól en sajnos megütöm. Ez az igazság "


Ebben a toetenetben te vagy az, aki fizikai agressziohoz folyamodik es provokalja, hogy a masik is ezt tegye. Remelem a pasinak van annyi este, hogy ezt nem turi tovabb. Nokent irom, tolem visszkezbol olyat kapnal, hogy a masikat a fal adja!

2022. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy elhagytad? Úgy érted, hogy ott hagytad a szobában és te kimentél egy másik szobába??
2022. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Előbb utóbb képes lenni megütni az biztos. Elborulhatnak néha a dolgok....


De ha azt vesszük pont egymáshoz valók vagytok meg nem is.

2022. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mint irtam, kiveszem a részem. Undorító egy nőtől is. Azonban o is agresszív, es ha o megut mert éppen ideges, akkor en ott maradok. Sokszor beszeltunk mar errol. Kérdeztem mar többször es o mindig azt mondja, hogy képtelen lenne megutni. Szeretem es felek. Magamtól is es tőle is. Tudom csekély ilyen viselkedés tudatában, de egyébként mindenben ezen kívül összhangban vagyunk. De ez mar lehet kevés.
2022. febr. 5. 11:50
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Kiabálására te kiabálással és pofonnal reagálász amire ő szintén pofonnal fog reagálni.

Mást nem is lehet várni tőle. De neked ez a dolog nyilván tetszik, mivel te vagy aki kezdeményezi.

2022. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Azt azert nem mondanám, hogy tetszik. Ilyen szülőkkel éltem, nem sodornam magam ilyen helyzetbe tudatosan. Es ezen van a hangsúly, hogy tudatosan

nem. Nyilvan baj van nalam is

2022. febr. 5. 11:54
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Nyilván képes lenne, mivel képtelenek vagytok mindketten a problémák kultúrált kezelésére. Felejtsd el a párkapcsolatod, mint olyat, és kezdj el kezelésekre járni. Amíg nem teszed úgyis csak ez fog ismétlődni...

Egyébként a fizikai agresszióra nem kifogás, hogy te gyenge vagy, ő meg erős. A csivava kutyákat is meg kell nevelni, mert megkeserítik az ember életét ha rosszul nevelt, agresszív dögök.

2022. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!