Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :/Valakinek valamilyen ötlet? :/

Figyelt kérdés

Egy kamasz korban levő lány vagyok. Tudjuk milyenek a "kamasz szerelmek", de ezek sok mindent befolyásolni tudnak ebben a korban...a lényeg, hogy például nekem suliban valahogy az ad erőt, hogy van "kiért" suliba menni(fiúra gondolok, és ezek a flörtök, szemezés, stb, úgy, hogy nem ismerjük komolyan a másikat)

Eddig általába olyanokba szerettem bele, akik valamenynire tetszettek nekem, és "adták a jeleket". De ebből kettőnek csaja van...de még így is ygakran figyelnek, stb....és "kihalt" belőlem a remény...és olyan unalmasnak látok mindent...atól félek, hogy ez a teljesítményemre is ki fog hatni....tudom, hogy buta kérdés, meg elég "érthetetlennek" tűnik, de ez eléggé nyomaszt...nincs valakinek valami ötlete, hogy az életkedvet mivel tudom visszahozni, vagy hogy lássaka dolgokban megint "reményt"?

(az is rátett egy lapáttal, hogy közbe olyanba lettem nagyon szerelmes, akibe nem lenne szabad...)


2010. szept. 10. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az a 2 srác van a világon:)
2010. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, csak irántuk már kialakult "vonzalom". ÉS egyik napról a másikba nem tudok beleszeretni valakibe, főleg, hogy a pasik körébe nem vagyok valami népszerű.
2010. szept. 10. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha motiváció kell, lebegjen az a szemed előtt, hogy minél jobban teljesítesz, annál nagyobb esélyed van az egyetemre, ahol sok jóképú fiúcska szaladgál fel-alá :P
2010. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gyufikaaa válasza:
Csatlakozom az elsőhöz...nem csak az a 2 srác létezik,csak idő kell hozzá,hogy megtaláld a számodra az igazit (én is 19 évesen találtam meg,de ugye nem mindenki egyforma..) Van időd,menj el szórakozni, bulizni,ott mindig vannak jó pasik :)
2010. szept. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. szept. 11. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!