Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátom 21 éves. Fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 21 éves. Fél éve vagyunk együtt ezért szereném meglepni valamilyen szép ajándékkal. ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
Üléshuzaton gondolkodtam.de az túl személytelen nem? valkinek valami jó ötlete?? ti mindek örülnétek?? kort és nemet is írjatok előre is köszii
2010. júl. 31. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Üléshuzat jó lehet, mert hasznos. A haszontalan csecsebecséket utálom. Viszont a hideg kiráz ezektől a fordulóktól még évenként is sok. Egyébként én egy alapos cuminak örülnék a legjobban. 30/F
2010. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont :) 21/f
2010. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sritptizelj neki az aztán meg egy kis kényeztetés és megvan az ajándék :D és meg pénzedbe sem kerül
2010. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 20f
2010. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy laza pipa, mert arra mindig van idő!!! És közben pedig szóljon a Halász Judittól a boldog szülinapot c. dal

32/F

2010. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az üléshuzat jó. Most így kimondva, meg leírva olyan trének, meg személytelennek hangozhat, de én is jobban szeretek hasznos ajándékokat adni és kapni is. Én a barátomnak egy jó fülhallgatót vettem, mert arra szüksége volt.
2010. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem menjél be egy szexboltba és vegyél neki egy "játékot" biztos tetszeni fog neki .
2010. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. aug. 1. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!