Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mitől múlna már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mitől múlna már el bennem ez a gyermeki rajongás, hogy azta, de helyes, azta megint jön, azta féltékeny rám? Nem győzöm leplezni, mert ez kiábrándíto, ez meg problémát csinál.

Figyelt kérdés

Amikor ránézek, egyszerűen csodálatosan helyes pasi, szinte el vagyok ájulva, igy gyakorta ha beszélgetünk másfele nézek nem rá, alig beszélek vele szemtől szembe, hogy leküzdjem az érzést is és ne is áruljam el magam es ne rendeljem alá magam.(ő nem is bókol nekem nincs tőlem igy elájulva csak akkor, ha ittasan r.banckodom:( olyankor issza a tekintetem a szavaim, látom hogy ő van tőlem elájulva es olyankor mondja sokszor, hogy szeretlek szeretlek.



Ha féltékeny meg rámjön a röhögés hogy komolyan rám féltékeny? Mivel ez provokálja mert szerinte kinevetem igy nem győzöm leküzdeni, egyszer mondtam neki annxit azért mosolygok csak(mosolygásra le birom szorítani a bennem kitöröben levő nevetést) mert ha mérges is, olyan cuki.


Szex közben ahogy látom a tetkoit vonalait, izmokat, vagy csak alvás előtt megint az az érzésem van kb mint amikor vmi nagy sztár miatt elájulnak a rajongók mert uristen autogrammot ad, muszáj nem néznem látnom semmit, hogy ne rajongó örömmel szexeljek vele, hanem mint egy nyögdécselő sohajtozó szexet élvező normális nő.


Leesik az állam attol is, hogy állandoan jön velem van, minden szabadidejét rám szenteli, de még úgy is, ha külön kell miattam munkábol eljönnie mert mondjuk en ráérek, es olyankor is lelép.


Ha felhív, miután letettük sikítozom meg szinte táncolok a tükörben, meg mindenféle ilyen


Abszolut nem vonzó neki a gyermeki rajongás. A vicces vidám r.bancos nők a gyengéi, akiket folyamat félteni kell más pasiktól, meg stb.


Valójában nem tudom miért van velem, hogyhogy rám van állva, hogyhogy szeret, lehet csak vmi illuzio van benne es rám vetíti ki, remélem nem mulik el.


Folyamatosan erősít abban hogy velem van, minden nap velem alszik, ha nem vagyunk is együtt folyamat biztosít arrol hogy bízhatok benne, stb. Ez még boldogabbá tesz.


Korábban ki mertem vele élni a rajongásom, mondtam neki hogy szeretem, ő is állandóan, mertem vele repkedni mert mindent viszonoz magasfokon.


Ma meg már folyamat görcsössé tesz engem ez a rajongás, imádat amit érzek.


Lassan már sérelmezi azt is hogy nem írom nem mondom neki hogy szeretem, ha ittasan elejtek neki egy egy szép szót pl hogy nagyon tetszik nekem, akkor azt ugy megjegyzi hogy emlegeti is, mit mondtam en neki.



Hogyan térjek át normàlisba vagy abba az oldott fesztelenbe, aki voltam, aki mert szeretni, határok nélkül?


Plisz ha felöltözik es megcsinálja magát (haj, borotválás stb), szinte megint el vagyok ájulva. Es ezt küzdöm le folyton, pl ne sikítva rohanjak oda hozzá, hanem csak ugy lazán normálisan, hogy helo mizu es kész


3 hós kapcs amit nem akarok tönkrevágni görcsökkel



#rajongás imádat görcsölés
2022. febr. 9. 22:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szex kozben meg inkább be kell csuknom a szemem hogy ne "ájuljak el"tőle
2022. febr. 9. 22:06
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha kinövöd a gyerekkort jobb lesz
2022. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Te aztán nagyon szerelmes vagy :) Probálj kicsit elazulni és ne akarj olyan görcsösen rajongani érte a lényeg hogy mindig legyél önmagad :)


Amugy nem baj hogy ilyen szeleburdi vagy szerintem.. Inkább ilyen legyél ne olyan duzogos :)

2022. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ez 25-30 között..😭
2022. febr. 9. 22:13
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
My fucking girlfriend was like a kid too. Well, you have to grow up. Man does not always remain a child.
2022. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
#4 az mocskosul gáz, woman up tudod
2022. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De vele ezt meg lehetett élni utolsó.

Ha elmondtam 10 szer hogy szeretlek imádlák, ő elmondta 20 szor is

Mai nap is ha kérem.

Letérdepel ha bocsánatot kér es leguggolok hozzá.


Teljesen el lehet vele szállni néha, vevő is ezekre.


A normál hétköznapokban viszont normalizálni kéne.


Alkalmazkodó nagyon. Mindenre vevő. Ha csak aludni akarok meg "döglés" van csak, abban is részt vesz velem.

Társ az érzelmekben.


Csak en kezdek görcsös lenni. Pláne ő higgadtabb is a hétkoznapokban

2022. febr. 9. 22:40
 8/13 A kérdező kommentje:

5#-re ment


Annyira nem gáz mert nem tudja. Leplezem.


A baj ott van hogy azt se merem már neki mondani hogy szeretem, hianyolja is, nem merek egyenesen szemtol szembe beszélni meg ilyenek.

2022. febr. 9. 22:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak magadnak adod a műsort és nem vagy őszinte?
2022. febr. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sok volt a cucc este 🤣
2022. febr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!