Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolati statuszomban bejeloltem a baratnomet, de o nem fogadja el. Azt mondja a csaladja miatt. Mennyire lehet igaz? Huszonevesek vagyunk, fel eve egyutt.

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szégyel?
2022. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Távolról nem tudom megmondani, de sajnos lehet benne igazság is. Vannak olyan szülők, akik még a huszonéves gyerekük életébe is szeretnek beleszólni. Így a gyerek inkább semmit sem oszt meg velük az életéről.
2022. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyutt elunk a parommal, szulok nelkul
2022. febr. 11. 10:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem is értem a kifogását
2022. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Talan nem is szeret.
2022. febr. 11. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem a social neki a legfontosabb az eleteben...
2022. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A-a
2022. febr. 11. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Miert fontos ez? Miert kell kirakni fb-re es insta bioba hogy ki a parod. Minek vagytok ismerosok egyaltalan, hisz talalkoztok es besteltek minden nap. Mire jo ez a korakat kapcsolat? Aztan meg jonnek a kiket lajkolgatsz veszekedesek es ugrott is a jonak indulo kapcsolat.
2022. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!