Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleszerettem egy srácba. Huszonévesek vagyunk. Van barátnője és csak haverként érdeklem egyelőre. Mégis, eddigi életemben még nem voltam annyira szerelmes, mint most. Ural ez az érzés, megváltoztatta a mindennapjaimat. Több lenn. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet csak azért vagyok ennyire szerelmes, mert elérhetetlen számomra? De ha igen, akkor hogy öljem ki az érzést?


A "megváltoztatta a mindennapjaimat" azt el akarom magyarázni. Régen éltem valahogy, teltek valahogy a napjaim. Most, mióta szerelmes vagyok bele, minden napom róla szól, az iránta érzett szerelmemről. Miatta megyek be dolgozni, miatta szépítkezem, rá gondolok folyamatosan, róla fantáziálok alvás előtt, és egész nap az éltet, hogy mikor látom őt. Erre utal az is, hogy "ural ez az érzés".


Nekem ez így részben jó, részben nem. Szeretem, és szerelmesnek lenni jó, de a viszonzatlan szerelem rossz. Van barátnője.


2021. szept. 4. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Két nőt csal egyszerre. A barátnőjét és téged. Miben reménykedsz. Lehet, hogy útban a harmadik.

Lehet, hogy nincs barátnő, csak ezzel akarja a függetlenségét megőrizni.

Link alak. Hagyd ott. Vannak férfiak, akik, noha szeretik a barátnőjüket, feleségüket, röptében a legyet is. De elsőre kijelentik, hogy ne számíts többre, nem válnak, a magánéletük tabu. “Msjd jelentkeznek.”- ismered a szöveget, nem?

Ne lovalld bele magad.

2021. szept. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es,ezeket mégis miből szűrted le?
2021. szept. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyszi ne tegyel lepeseket fele, az egyik legundoritobb dolog mindket fel reszerol, ha ramozdulsz, van baratnoje, es hagyja.

Jobb lenne, ha kicsit hanyagolnad a tarsasagat, nem toltenel vele ennyi idot es akkor lehet, hogy ez az erzes elmulna. Probalj meg masokkal ismerkedni, meg rengeteg jofej pasi van a vilagon

2021. szept. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Azért vagy belé szerelmes, vagy inkább rajongó, mert ki vagy éhezve, ő meg gondolom jóképű, illatos és szóba állt veled. Gondolom, nem igazán ismered és ez csak kémiai vonzalom, amibe beleképzeltél már egy csomó mindent a nagy álmodozásban. Hidd el, ilyen általában több is akad egy nő életében és mindegyikünk hajlamos túl korán romantikus terveket szőni. De tényleg legyen benned annyi tartás, hogy ha foglalt, akkor próbálod "nem ehető" kategóriába sorolni.
2021. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!