Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti mikor jötetek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mikor jötetek rá hogy nem szeretitek a párotok?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Legelőször szerintem mikor összeköltöztünk. Rájöttem, hogy teljesen egysíkú és unalmas. Elvolt azzal egésznap hogy fetreng otthon a 4 fal között, és nézi ahogy nő a köröm a lábán. Minden amit előtte az álmairól meg a céljairól mondott vagy hazugság volt vagy nem fogta fel hogy azért tenni is kell. Ez volt a legelső. Aztán szépen sorban bukott ki az összes többi...
2022. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit hasonloan, mint az #1-es, bar szerencsere osszekoltozes elott es 2 lanynal is nyaralas utan. Rengetegszer hallom, hogy a ferfiak mennyi mindent igergetnek a kapcsolat elejen. Na, a noknel is ugyanez a helyzet.
2022. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Az exeim rendszerint mikor elkezdik nyeregben érezni magukat, rájönnek hogy nem akarok szakitani, szeretem, ettol a ponttól kezdenek kiábrándulni.
2022. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Hú bocsi, hogy nőként ide pofátlankodok, de szóról szóra az #1-es sztorija volt velem is. 4 évet húztam le vele, ebből 2 évet egy lakásban élve, borzasztó volt. Semennyire nem láttam férfinak. Lenyomta a 8 órás home officeos melóját (nem lenézem, nekem is az van), nyavajgott, hogy milyen fáradt és fetrengett estig a kanapén. Én munka mellett hétvégén suliztam, főztem, takarítottam, gondoztam a két háziállatom, edzettem és közben intéztem, hogy folyton tele legyen a hűtő. Ő nagyritkán levitte a szemetet, ennyiben segített be.


Egy idő után ha valami elromlott, azt is én szereltem, csavaroztam, javítottam meg. Teljesen azt éreztem, hogy amúgy a kapcsolatban csak én vagyok, ő meg a lakótársam.


Lám, múlthéten kibasztam és tényleg így volt, mert semmi változást nem érzek :D az egyetlen érzés a megkönnyebbülés, mert nem kell már néznem a vergődését itthon.


Remélem összekapja magát, talán a kor is közrejátszott (ő most 24, én 23), nem tudom...


23L

2022. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én barátom is hasonló mint4#-nek, annyi különbséggel hogy ő melo mellett üzletelget is igy keres havi több mint félmillákat magának, es ez mellett én csak fetrengést kapok. Én mosok főzök tanulok dolgozom(kombináltan irodai és HomeO.), fizetem a rezsit lakbért(nálam él), szerelek javítok nő létemre vagy én intézem fizetem a szerelőt, nekem az edzés bele se fér(ő eljár edzeni), a szemetet se vitte még le soha.
2022. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én párom 38

5.

2022. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!