Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Titeket mi ösztönöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket mi ösztönöz arra, hogy megcsaljátok a párotokat, ha elvileg "szeretitek? "

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk együtt a barátommal, amikor csak kb. 2 hete voltunk együtt bevallotta, hogy megcsalt, lefeküdt egy másik nővel. Azt mondta azért, mert az a nő nyomult rá. Igaz, hogy másnap hozott nekem rózsát megbocsátás képpen, meg mikor találkozunk össze - vissza puszilgat, csókolgat, de én ezt egyszerűen nem tudom felfogni, én előző barátomat sem csaltam meg, nem értem hogy történhetett meg ez, teljesen el vagyok keseredve, azóta csak ez jár a fejemben, másik nőt dugott meg, utána engem ölelget, csókolgat. :'( Szóval ti férfiak hogy vagytok ezt képesek megtenni, főleg, ha tényleg szeretitek a barátnőtöket???

2016. szept. 13. 15:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
A többségnek bőven elég ha volt rá alkalom, és úgy gondolta, hogy titokban marad.
2016. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, neked semmi tartásod? Semmi önbecsülésed? Miért is hívod még mindig a barátodnak ezt a gerinctelen senkit aki nem tud ellenállni egy kósza numerának úgy, hogy közben veled van? 2 hete voltatok együtt és máris nem vagy neki elég, mi lesz később? Mi garantálja, hogy nem fog megint senki rányomulni? Szeret, hogyne. Max azt mondja. Legyen már egy kis eszed és tedd ki a szűrét.
2016. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De am tényleg nagyon megbánta szerintem, amit tett, mikor már úgy volt, hogy szakítunk, akkor beszéltünk telefonon és hallatszott a hangján is, hogy sír. :( Tudom, hogy elég naívan hangzik, de én nagyon szeretem őt. :(
2016. szept. 13. 15:24
 4/34 anonim ***** válasza:
76%

A férfiak 80%-a nem monogám fajta, a maradék meg örül ha egy nőt kínkeservesen be tud szerezni ,szóval nincs is kisértése más nő felé mert arra az egyre is lehet évekig várt.Ha alkalom adódik akkor azt megragadja a legtöbb férfi,de csak elenyésző esetben derül ki azonnal,vagy ki sem derül soha ha nem a közeli ismerőssel kavar. Minden ösztönnek és természetes vágynak teljesen ellentmond a "holtodiglan" kapcsolatforma. Az újdonság varázsa ,minél régebbi a kapcsolat annál vonzóbb. Ha meg már semmi nem köti össze a nővel csak a megszokás akkor szinte bárki jobb nála csak legyen már valaki. Nálatok a 3 hét utáni megcsalás ,azt jelzi ,hogy egyáltalán nem te vagy számára az igazi,csak egy vagy a sok közül,és hogy lefeküdj vele még néhányszor ,azt mondja hogy szeret.

Lehet lepontozni de a kérdésre válaszoltam.

2016. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak naivnak hangzik, hanem az is. Most szépen lekommunikáltad felé, hogy bármikor megteheti veled újra, hiszen úgyis megbocsátod.. Meg is fogja tenni, na majd legközelebb, amikor valaki rámászik. De ne aggódj, azt is majd jól megbánja, még sír is kicsit mellé és minden rendben lesz. Te komolyan képes vagy ezek után bízni benne? (Mert ha nem, akkor meg azért nem ér egy fabatkát ez az egész kapcsolat).

Rossz nézni, mennyire hagyják magukat hülyére venni egyesek, csak mert elvakultan szerelmesek. De a te életed végül is, arra pazarlod az időd, amire akarod.

2016. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Értem, hát majd kiderül, azért köszönöm! :(
2016. szept. 13. 15:37
 7/34 anonim ***** válasza:
48%
Mert kanos vagyok
2016. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Őszintén? Nem, már egyáltalán nem bízok meg benne! :'(
2016. szept. 13. 15:47
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez fordítva történt meg, 4 év után megcsalt a barátnőm. Mindig mindent megbeszéltünk, úgy éreztem nincsenek titkaink, de kiderült csak az orromnál fogva vezetett :(
2016. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
9-es,az nem az orrod volt :)
2016. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!