Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után szoktátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szoktátok meg az együtt alvást?

Figyelt kérdés

Én életem nagyobb részét szingliként töltöttem, de ha volt is párom, akkor is csak havi 3-4 együtt alvás volt. Most van egy párkapcsolatom, vele már heti többször alszunk együtt, hamarosan összeköltözünk.


Ugye megszoktam, hogy egyedül alszom és sajnos elég könnyen felébredek mindenre éjszaka, járok mosdóba is, meg felébredek a zajokra. Most azért már megszoktam valamennyire, hogy a párommal alszom, de azért még nem teljesen. Rendesen kialudni magam csak egyedül tudtam eddig.


Ez kb mikor fog változni?


Éjszaka amúgy szoktunk egymáshoz érni, nem végig, de van, hogy összebújunk, van legalább is valamelyik testrészünk összeér. Amúgy ezt szeretem, de pl elaludni csak úgy tudok (először az éjszaka folyamán), hogy nem ér hozzám.


2022. febr. 12. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Hasonlo vagxok csak en nem ébredek fel semmire viszont a párommal nem tudom magam kialudni mert beszelgetni meg szexelni kell vele es ez miatt allandoqn hajnalban alszunk el reggeltol meg ugye munka.



Nekem szerencsém hogy néha ejszakás(vendéglátos)es olyankor kidőlök akár este 8 kor is es jo nagyokat aludhatok.

2022. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De így is egy mosott rongynak nézek ki folyton, miota vele járok. Habár exemmel detto ugyanez ment. Örültem ha egyszer nem jon haza es aludhatok végre.

1.voltam

2022. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor fogod megszokni, amikor már folyamatosan ott alszik. A párom hozzád hasonló, mindenre felébred, én meg esténként kelek fel 2-3-4 alkalommal pisilni. Eleinte ő sem tudta nagyon kialudni magát, de ma már szinte soha nem kel fel rám.
2022. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem alszok senkivel
2022. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapból szar alvó vagyok, kbm 1 év kellett.
2022. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Párom is olyan, mint te és kb fél év kellett neki. 4 év után már ott tartunk, hogy az ébresztőórámra se kel fel, pedig 5 percenként csörög, mert nagyon nem tudok felkelni. Simán hozzá lehet szokni :)
2022. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!