Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja együtt vagyunk barátnőmmel, és anyukája még korainak tartja az együtt alvást . Mit lehet tenni? (több lent)

Figyelt kérdés
4 hónapja együtt vagyok barátnőmmel, és van neki egy huga és az anyukájuk egyedül neveli őket. A 4 hónap alatt egyszer sem aludhatunk még együtt mert anyukája korainak tartja az együtt alvást és a szexet. Ennyire még nem szerettet senkit a barátnőm mint negem pedig elöttem volt pár fiúja. Meg van az akarat minden. Ész érvekel és probáltunk hanti anyukájára,de semmi ... Mit lehet tenni ?

2013. aug. 7. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
tényleg korai...
2013. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok???
2013. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

A lány mindenféle képpen beszéljen az anyukájával. Sokszor nagyon sok maradi szülő van. Nekem például már az első hónapban engedték hogy együtt aludjak a barátommal és mégis csak az 5. hónapban vesztettem el a szüzességem.


A f_sz nappal is föláll.

2013. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én 17 Ő 16.Egyikünk se szűz. (én vele elsőnek)
2013. aug. 7. 11:49
 5/16 anonim ***** válasza:
catlakozom 2.hoz
2013. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Élj a mának, ne a mamának...
2013. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Mit kellene tenni? HÁT VÁRNI DRÁGÁIM! Addig meg mutogassátok milyen érettek vagytok...
2013. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

ha lányom lenne (hál'isten fiaim vannak) messze elhajtanálak a 16 éves lányomtól, nem hogy együtt aludni


egyébként figyeltél arra amit írtál?: a te érzelmeidről semmit, csak hogy a barátnőd ennyire még nem szeretett senkit ... azért ez árulkodik rólad

2013. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: Én se szeretem még soha se ennyire senkit és hihetetlen meg minden :3 Csupán ezt azért tettem hozzá,hogy az akarat nagyon is nagyon nagy és,hogy kivételes esett mert egészen ideáig senkivel nem szerett volna együtt aludni. Így értettem ... nem kell semmi rosszat le következtetni. Eleve, úgy hogy nem is ismersz.
2013. aug. 7. 11:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Mikor jönnek már rá a szülők, hogy dugni nem csak éjszaka lehet?
2013. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!