Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális,hogy ilyen hullámzóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális,hogy ilyen hullámzóan érzek a párom iránt ?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk, előtte volt 1 6 éves kapcsolatom, az előtt meg csak ilyen 1-2 hónapos.


Sokszor annyira szerelmesnek érzem magam, utána elmúlik . Pár napig azt se bánnám ha vége lenne, majd megint úgy érzem ,hogy teljesen odáig vagyok érte. Tavkapcsolat, 2 hetente 3 napot vagyunk együtt. Régóta ismerem, iszonyat jó az ágyban.


2022. febr. 12. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hangzik egyszerűnek.


Itt érdemes lenne kicsit végiggondolni a korábbi kapcsolataid minőségét érzelmileg, illetve vizsgálni külön magad, hogy mennyire vagy egy egyébként stabil érzelemvilágú ember, milyen a kötődési mintáid, szülők kapcsolata, a te velük való kapcsolatod.


Ezen a nyomon indulnék el a helyedben.

2022. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolataidban is ilyen hullámzóan élted meg? Egyéblént ez inkább vágynak tűnik, mint szerelemnek
2022. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a távkapcsolat miatt van. Iszonyatosan szeretem a párom, de mikor nem látom 3 4 hétig, az nekem is sok és néha kicsit távol érzem magam tőle.
2022. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hű, ezt akár én is írhattam volna...

N

2022. febr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!