Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan nőkről akik benne vannak egy rossz kapcsolatban, de nem lépnek ki inkább mellette hülyítenek más férfiakat?

Figyelt kérdés

Ismerek pár ilyen nőt, akik benne vannak egy rossz kapcsolatban(nem házasság és nincs gyerek) és ezt elmondják másoknak is, viszont nem lépnek ki belőle hanem "kalandozgatnak", flörtölgetnek más férfiakkal. Nem az lenne a korrekt megoldás ha rossz a kapcsolat hogy megpróbálják megjavítani vagy szakítanak?


Nem gyakori de megcsalásról is tudok, de legtöbbször csak flörtölgetés a pasik hülyítése megy.


Nekem elég visszataszító ez a viselkedés és nem értem hogy miért nem lehet korrekt módon elutasítani más férfiak közeledését ha kapcsolatuk van, még ha az rossz is. Sajnos erre sok férfi vevő, mert reménykednek egy alkalmi numerában, vagy hogy sikerül szétrombolniuk a kapcsolatot és akkor velük lesz a nő.


Férfi vagyok, de amikor ilyet látok mindig elgondolkozom, hogy hová tűnt a tisztelet az őszinteség egyesekből.


2022. febr. 14. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Kapcsolat függőség. Nekem egyik férfi ismerősöm ilyen. Félnek a magánytól, hogy senkinek sem kellenek ezután. Na meg ,hogy ők már idősek a váltáshoz stb. Mindig csak a kifogások.
2022. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez minden tinilány 16-20 éves kora között. Utána a többségünk kinövi.
2022. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a véleményem, mint az ezt csináló férfiakról, mert azokból is van bőven: szánalmas, kapcsolatfüggő, gyáva féreg viselkedés.
2022. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a véleményem róluk, mint a csalfa férfiakról (miért kell amúgy egy ilyen kérdést csak az egyik nemre vetíteni, mikor mindkét nemben sok a csalfa?): gyávák és görények.
2022. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan inkább maradnak a langyos f@sban, mint váltsanak valami újra. Komfort zóna. Nem hisznek benne hogy lehet jobb, nekik ez jutott....stb



De mi a véleményem róluk?

Gyengék.

2022. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég gáz, és veszélyes.
2022. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!