Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem magam, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam, amiért minden kapcsolatom eddig rossz volt. Mit tegyek? Érdemes ezen rágódnom?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, 10 éve volt először párkapcsolatom. Igazából úgy jött ez a téma, hogy egy barátnőm mondta, hogy az exe ráírt, hogy találkozni akar vele, miközben már 5 éve szakítottak és a barátnőm 3 éves párkapcsolatban van. Én mondtam, hogy nem vagyok erről túl jó véleménnyel, de ő azt mondta, hogy ezzel az exével a végére már nem is romantikus, hanem baráti kapcsolatban volt, elmúlt a szerelem, szakítottak, mert nem működött, de szeretettel gondol rá. Ekkor gondoltam át, hogy nekem ilyen, hogy rám ír akármelyik exen, akár csak annyit, hogy hogy vagyok, elképzelhetetlen, nemhogy még talizni akar. Mert többségével úgy lett vége, hogy addig húztuk a szakítást, míg végül megutáltuk egymást, a vége már nagyon toxikus volt, konkrétan rosszul voltam tőlük, úgyhogy nem is tudok szinte jót mondani róluk. De volt olyan is egy kettő, hogy én teljesen beléjük voltam zúgva, de nekik nem alakult ki szerelem és ezért rövid ideig is tartott a kapcsolat. Velük meg azért nem akarnék beszélni, mert cikinek érzem, hogy én kimutattam az érzéseimet, nekik meg nem volt és biztos nagykirálynak érzik magukat, mert felettem állnak. Biztos, ha ráírnék az exeimre, nem válaszolnának, vagy udvariasságból fél nap után igen, aztán leráznának/ghostolnának. Még szexre se kellenék nekik, soha egyik sem ajánlotta fel, hogy legalább maradjunk barátok extrákkal, pedig az összes barátnőmnek volt ilyen exe. Na nem mintha ezt jó megoldásnak tartanám, de magamban keresem a hibát emiatt is.


Egyszerűen feljött minden rossz emlék és nem tudom kiverni a fejemből. Úgy érzem, kevesebb vagyok, mint pl ez a barátnőm, vagy akármelyik ember, akire kíváncsiak az exek, mert az azt jelenti, hogy jó volt a kapcsolat, kedvelik őt, csak valamiért nem működött, én meg mindenki szemében olyan vagyok, akit letagadna, vagy csak a rosszakra tud emlékezni és előbb halna meg, minthogy velem bármilyen kapcsolatba is kerüljön.


Nem tudom, mi a megoldás, amúgy is ilyen túlagyalós vagyok.


2022. febr. 11. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a hibás. Ami volt, elmúlt. Az exek exek.

"Rosszul érzem magam, amiért minden kapcsolatom eddig rossz volt."

Most amiatt ne érezd rosszul magad, már túl vagy rajtuk.

"addig húztuk a szakítást, míg végül megutáltuk egymást" Akkor rossz volt, vége lett, kész.

Új lapot kell nyitnod!

2022. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez is normális. Nekem egy exem van, nem rosszul váltunk el, de nem is maradtunk "barátok". Néha próbálkozott rám írni, de egyértelműen mindig csak fel akart szedni, nem barátkozni akart.

Szerintem nincs sok értelme az exel barátkozni.

2022. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a világra szóló legjobb barátságok az exekkel sokszor csak a külvilágnak szólnak, nyugi. Kevés az olyan stabil jellem, aki ezt tudná jól kezelni.
2022. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!