Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baráton csak azért féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baráton csak azért féltékenykedik hogy idegesítsen, es valójában nem is az?

Figyelt kérdés

Feltűnt hogy beleköt abszutd dolgokba pl lemegyek a boltba és miert 1 óra mulva értem csak haza holott utközben és a boltban is beszéltünk telefonon.


Vagy beleköt abba hogy kinek írogatok a telon mikozben hülxe lenne bárki is a párja mellett írogatni a szeretőjével vqgy bármi, még logikátlan is q felvetése, hogy mellette pasinak írogatnék.



De amikor pl reggel rezeg a telom mert hívnak, meg se kérdezi ki hívott, ráadásul csak sima szám volt azaz igazolni se tudnám hog, ki az. Ennyi erővel egy szeretőm is hívhatott volna vagx aki udvarolni akar es megszerezte a számom, vagy valami fiubarát aki nem tudja hogy barátom van stb.

Szóval amikor meg lenne is oka rá, akkor meg egyszeruen lesz.rja hogy engem ki hív.



Vagy pl figyeli a testem, sérüléseket van e rajtam vmi nyom.

Erre valahogy veletlen a combom majdnem belső oldalánvan most egy sacc 10-15 cm hosszu karmolás nyom ami nagyon piros, erre még fürdés kozben se néz oda es nem kérdez rá.


Vagy amikor pl kimegyek szórakozóhelyről vkivel negyszemközt beszélni, de mire kiér már csak azt látja, hogy egyedül vagyok kint, akkor simán elhiszi hogy en egyedül kimentem levegőzni és kóválygok csak a szórakozóhely előtt.


Szóval soha nem féltékeny, szinte lesz.r, amikor valoban lehetne rá oka, csak olyankor amikor nincs rá oka. Mintha csak direkt provokálna vádolna hogy magyarázzak meg a boltban mi tartott 1 órán át (ugy, hogy végig vonalban voltam vele)


Szoval ha valójában nem féltékeny, akkor minek játsza meg a féltekenyt néha??


Plusz elkezdett játszmázni pl ha felhivom telon nem mondja el hol van mintha titkolnia kéne vmit, mindezt csak azért hogy aggódjak, direkt húzza az agyam hogy féltékeny legyek ugy néz ki


Valaki felvilágosítana mi lehet a viselkedése mögött?



#kamuféltékenység
2022. febr. 15. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Hány évesek vagytok?

És mit válaszolt, mikor ezt neki is elmondtad?

2022. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Esetleg nem az lehet szimplán, hogy félt, mert esetleg bajod lett?

kamuféltékenység......jaj.

2022. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De nem hagyod ám ott
2022. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 NTBS ***** válasza:
Lehet, hogy önbizalomhiányban szenved. Vagy úgy gondolja, hogy néha örülnél, ha féltékeny lenne. Próbáld megbeszélni vele. Kérdezd meg ezeket tőle.
2022. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha megkerdezném pl.miert nem vagy feltekeny ha telon hivnak miert hiszed el hogy egyedul kovalygok egy szorkaozohely elott? Akkor megint kezdené a kamufeltekenységet.
2022. febr. 15. 10:09
 6/13 A kérdező kommentje:
Ő 39
2022. febr. 15. 10:09
 7/13 A kérdező kommentje:

2 nem

Ő engem nem félt. Ha elvágom az ujjam azt is lesz.rja.

Ha fáj a fejem lehet meghalok "covidban", a maximum hogy hoz fajdalomcsillapitot es ennyi a törődés.:D

2022. febr. 15. 10:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt hozod ki belőle... semmi értelme együtt maradni..
2022. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok értelmesen megbeszélni, inkább hagyjátok, ez nagyon idegesítő, hosszú távon nem lehet bírni.
2022. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ő nem fogja nekem azt mondani hogy ja, direkt féltékenykedek hogy idegesitselek. Meg hasonlok



Nem véletlenul van a gyk.

2022. febr. 15. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!