Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem nem reagálom túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem reagálom túl, akkor ő mégis miért mondja ezt? Lehet igaza van? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az előbb láttam hasonló kérdést csak más szemszögből, onnan vettem a bátorságot hogy én is leírjam.

A páromnak van elég sok lánybarátja. Az egyik történetesen abban a városban lakik mint én. Rühell engem, ez fordítva sincs másképp, és számtalanszor elmondtam a barátomnak, hogy nem igazán értem és támogatom a barátságukat, mert a lány arról híres, hogy minden fiú barátjára rányomul, aztán úgy állítja be, hogy nem ő kezdte (mikor egyértelműen de, már láttam, tapasztaltam).

Ez a lány ráparancsolt a legjobb barátnőjére, (akivel amúgy baromi felszínes kapcsolatuk van, mert hol az egyik hol a másik kurvázza a másikat mikor az nincs jelen) hogy írjon rá a pasimra és kezdjenek el dumálni, hogy jóba legyenek, hiszen vele is milyen jóba van. Mert szintén, a lány olyan, hogy neki minden barátjának jóba kell lennie minden barátjával, és konkrétan megmondja nekik kivel barátkozzanak. Szóval a másik csaj és a barátom elkezdtek messengeren beszélgetni. A barátomnak mondtam, hogy ez nagyon átlátszó, és nem tetszik, azt mondta ne féltékenykedjek. Ennyivel le is zárta.

Naponta vagy kétnaponta beszél a lányokkal, közös csoportjuk is van. Néha úgy érzem, többet beszél velünk mint velem, de mikor ezt felhoztam kiakadt, hogy ne gondoljak már hülyeségre, napi vagy heti pár alkalom nem olyan nagy dolog.

A lányok folyton hívják házibulizni, vagy hogy menjen el velük iszogatni.

A barátom 90 km-re lakik tőlem, illetve ugye ezektől a lányoktól. Csak hétvégente szoktunk találkozni.

Volt már, hogy eljött hozzám, volt nálam egy darabig, aztán közölte, hogy őt a lányok hívták inni, elmegy. Majd jön. Kérdeztem mikor, erre felkapta a vizet, hogy majd ha neki jól esik, nem mondhatom meg meddig maradjon, ha reggel 5ig akkor reggel 5ig, majd fölhív ha jött hogy keljek fel és engedjem be. Mert egy rendes barátnő erre úgy reagálna, hogy persze szivem, ami neked jó, érezd jól magad amíg csak akarod, és nem megkérdezi hogy mikor szándékozik jönni.

Én ezen felkaptam a vizet, hogy ha már nálam alszol ez nem így kéne hogy menjen, mondom beszéljünk egy időt mikor jössz. De nem. És én hisztizek, féltékenykedek a más lányokra, és hogy amíg ő elmegy a buliba addig szedjek magamra egy kis önbizalmat és önfegyelmet.

Bármikor felhozom a témát vagy eltereli, vagy kiakad, miszerint "kezdődik" és elkezd flegmán és lekezelően beszélni, hogy én hogy gondolom, hgy mindig veszekszünk ezen. Mikor én csak megbeszélni akarnám, kompromisszumra jutni valahogy.

Egyszer meg is fenyegetett, hogy szakít, ha így folytatom. Egyre jobban érzem, hogy inkább én teszem meg a lépést, bár félek bánnám és reménykedek, hogy van megoldás. Azt mondta a lánnyal nem szakítja meg a kapcsolatot, miszerint nem vagyok az anyja, hogy ezt kérjem (nem kértem) szóval max én leszek akivel megszakítja.

Szerintetek is én reagálom ennyire túl? Mert szerintem jogos, ez már túlnyom a sima barátságon, barátkozáson. Ha el is hiszem neki, hogy megcsalni nem csal meg, mert elhiszem, akkor is sok nekem. Sosem tette, nem is nézem ki belőle, nem is azért van a nem tetszésem (de ő egyre csak azt hajtja).



2022. jan. 13. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem neked van igazad. NAgyon is.

Én abszolút nem vagyok ellene a férfi-női barátságoknak, de MINDIG az ember párja az első. Ugyanúgy, ahogy az azonos nemű barátok esetén. Baromi nagy illetlenség, hogy elmegy hozzád hétvégén, nálad alszik, és se szó, se beszéd, elmegy másokkal és még ő pofázik neked. (és amúgy ez független is a nemektől amúgy). És még te kelj fel hajnalban, hogy beengedd :D. Meg az édesanyja büdös... Minimum az lenne, hogy megkérdezi, gond-e, illetve hív magával. A lakásod nem átjáróház...

Szóval ez a viselkedés akkor is gáz lenne, ha nem csajokról lenne szó. Én igen, kivágnám. Abban a pillanatban, hogy lekezelően beszél velem, amikor megpróbálom a problémámat megbeszélni.

2022. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl!

Nyilván ritkán találkoztok, te vagy a barátnője, veled kellene lennie. Nem szálloda vagy, hogy letegye a csomagot, és velük szórakozzon. Még akkor sem, ha az éjszakai szexre odaér.

Páros lábbal rúgtam volna ki, már régen!

2022. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Minden nő ekkora ribi?
2022. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen szállásnak néz téged? Menjen inkább a lányokhoz.
2022. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Lapát. Most azonnal. Erre az emberre kár minden perc.
2022. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl. Biztos lapátra tenném.

Hány évesek vagytok?

Ennél a pasinál biztosan találni fogsz egy rendes srácot, aki tisztelni is fog és nem a lánybarátai fognak az első helyen állni.

2022. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Mondta egyebként, hogyha ennyire nehezemre esene felkelni majd alszik a kocsijában, de beállított ezért minden szarnak, hogy én nem szeretem és hagynám, hogy kint fagyoskodjon, mert ilyen önző vagyok.

Nehéz bármit megbeszélni, ha nem nyitott és csak vagdalózik dolgokkal.

Talán lesz egyszer akkora bátorságom, hogy akármilyen csúnyán reagálja le, én rúgjam ki páros lábbal.

Bár ezt is megkaptam, hogy biztonságban érzi magát, mert én úgyse tudom kidobni, tehát csak ő vethet véget a kapcsolatunknak.

2022. jan. 13. 21:50
 8/22 A kérdező kommentje:

*esne bocsánat.

21 évesek vagyunk, másfél éve tart a kapcsolat egyébként.

2022. jan. 13. 21:51
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, ne haragudj, de ezek a csajok a legkisebb problémák a kapcsolatotokban. A valódi probléma, hogy lenéz, lábtörlőnek tekint, és úgy beszél veled, mint ahogy a kutyámmal sem szoktam.

Kérdező, légyszi, a saját érdekedben, kapard össze valahonnan az önbecsülésedet, és szakíts, mert ez csak rosszabb lesz. Sosem leszel neki első, mert nem tekint egyenrangúnak magával.

2022. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a bohócot csajszi!!!! Komolyan! Ő és a "barátiköre" is egy toxikus lepra. "Bár ezt is megkaptam, hogy biztonságban érzi magát, mert én úgyse tudom kidobni, tehát csak ő vethet véget a kapcsolatunknak." Dobd ki mosolyogva, hogy még a lába se érje a földet. Nem veszed észre, hogy érzelmi sakkban tart? Te pedig magad és az önbecsülésed elé helyezed. Mitől félsz? Hogy nem találsz jobbat? Ettől csak jobbat találhatsz. Nem vagy te szállás.hu, hogy aludni járjon hozzád, mert kihasznál. Állj a sarkadra, és húzd meg a határokat. Ezt a "kincset" meg hagyd meg a két kis rüfkének, hozzájuk jobban passzol ez a rigó jancsi.
2022. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!