Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Egy esetleges szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy esetleges szakítás után új kapcsolat?

Figyelt kérdés
Férfiak, akik kapcsolatban vannak : nem szoktatok arra gondolni, hogy egy esetleges szakítás után mikor lenne újra barátnőtök? Hisz mind tudjuk, nem egyszerű manapság ismerkedni, sem élőben, sem Interneten... Nem ír vissza, nincs match stb.
2022. febr. 16. 09:04
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
82%
Szakítàskor gondoltam bele és kb azonnal le is mondtam a pàrkapcsolatokról.
2022. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem izgatnak ezek a kérdések kapcsolatban
2022. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

Akikkel járok ők általában olyanokat mondanak hogy nem az a bajuk hogy nincs nő, hanem hogy nem lesznek szerelmesek könnyen es olyannal akarnak lenni akit szeretnek.


Pl exemmel mikor jártam elottem csak szexkapcsolqtai voltak engem is arra akart csak venni, viszont felforgattam az egész életét és szerelmes lett. Es mondta is azt hitte hogy már soha nem lesz szerelmes(40 feletti) es én baromi nagy mwglepetés is vagyok neki.


És EZT nehéz elengedniük. És ezért kapar h visszakapjon.(elhagytam)



Amostani barátom meg azt mondta annyira szerelmes belém hogy ilyet utoljára tinikorában érzett csak (ő 39 éves)


Mindkettő rendkívül kapós pasi ugyanakkor(jól néznek ki, szocializáltak, pénzük van). Egyiknek sem az a baja hogy ne lenne nője, hanem olyat a nehéz találniuk aki őket "megfogja lelkestül"

2022. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen jellegű kérdés nem foglalkoztat kapcsolatban. Az foglalkozik ilyennel, aki kapcsolatfüggő, és azért van valakivel, mert vele már összejött és hogy jaj de nehéz lenne megint elölről kezdeni.

Én azért vagyok valakivel, mert vele szeretnék lenni, mert szeretem őt. Nem azért, hogy legyen valakim.

2022. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
*Exem most is a silány szexkapcsolatait éli utánam és nekem rágja a küszöböm. Semmi élete sincs így. Csak üres szex.
2022. febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Én attól félek, ha szakítanék akkor nem találnék olyan nőt akivel ennyire megértjük egymást. De néha meg annyira különbözőek vagyunk, hogy nem tudom tényleg együtt maradunk-e.
2022. febr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg jó ideig lennék egyedül és maximum pár laza dolog lenne. Tavaly volt egy szakításom és tavaly lett új barátnőm is. Szerencsésnek érzem magam, teljesen véletlenül ismerkedtem meg a lánnyal és ő is pont előtte lett egyedülálló. Szóval, összejátszottak a csillagok...

Ha szétmennénk, gondba lennék. Borzalmasan gyenge a női felhozatal. Szép csajt könnyű találni, de olyat, aki fejben is rendben lenne... Szinte lehetetlen.

2022. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Mindig azt mondom/mondtam..ennél tudok jobbat, plusz ha igazi társ lenne aki nekem van szánva akk mellettem van és boldogok vagyunk 10-20 év után is. Na majd..
2022. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Legutóbb 3 hónap volt, de az más mert a legjobb csaj haverommal jöttünk össze, szal az ismerkedős fázis nem kellett, így lényegesen kevesebb idő volt.
2022. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
De nagyon ijesztő , de inkább az , hogy mikor fogsz legközelebb egy olyan nőt találni akiben tényleg meg tudsz bízni , és igazán szeretni is tudod. Ez szar érzés , de inkább haljak meg két lábon minthogy térden állva éljek.
2022. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!