Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Puki kérdés! Mikor és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puki kérdés! Mikor és hogyan szokott ez jönni, természetessé válni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gáz, de én 26/L vagyok, több kapcsolatom is volt de soha nem fingottam a párom előtt (illetve alvás közben de, de ezt majd később). A hosszabb kapcsolataim 21 éves korom előtt voltak, amikor gyerekesebb voltam én is, meg az exeim is. Azóta rövidebb kapcsolataim voltak, most meg egy friss, de egyre komolyabb párkapcsolatban vagyok. Szóval régen még kifejezetten zavart is volna, ha előttem fingottak volna, vagy ezt én csináltam volna más előtt. Az első barátom ilyen "a lányok nem kakilnak, nem pukiznak" szinten volt, mármint nyilván tanult biológiát, de nem akart tudni ilyenről, amit úgy kezelt, hogy elviccelte. Volt, hogy alvás közben pukiztam, ekkor fel is ébredtem, bár lehet nem mindig. Szóvá is tette, vagyis megkérdezte, hogy történt e már ilyen, amikor nála aludtam. Mondtam, hogy nem tudom, lehet (de tudtam). Erre ilyen meglepődötten kérdezi, hogy te szoktál fingani? Na ezt csak azért mondtam el, mert lehet, hogy emiatt vannak gátlásaim. Vagyis emiatt is, mert még az is eszembe jutott, amikor mondta egy jó barátom, aki akkor 19 éves volt, tehát elég fiatal, hogy a puki, ha megtörténik egy kapcsolatban, akkor vagy bensőséges lesz a viszony, vagy kiábrándul belőled a párod és minden idegesíteni fogja. Így megmaradt bennem az, hogy benne van a kiábrándulás lehetősége, meg hogy emiatt már nem tartana nőnek. A későbbi kapcsolataimban volt, aki csinálta előttem, egész hamar, de én soha. Egyik exem konkrétan szart is a jelenlétemben, na az nekem sok volt :D


3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nem történt még ilyen egymás előtt. Most már úgy vagyok vele, hogy mivel természetes dolog, ezért ha nem direkt és folyamatosan előttem csinálja, akkor nem zavar, tudom kezelni, de nyilván át kell törni ezt a gátat és nem tudom hogyan csináljam, nem merem. Mondjuk amíg nem élünk együtt, talán nem is furcsa, de ha összeköltözünk, akkor szerintem meg kéne ezt ejteni. Láttam egy videót, egy boyfriend taget, amiben a srác azt mondta, hogy az a kapcsolat, ami tart már minimum 2 hónapja és nincs böfi meg puki egymás előtt, az halálra van ítélve. Ez azért talán túlzás.


Amúgy ez úgy jutott eszembe, hogy a tesóm kérdezte, volt e már puki egymás előtt. Nekem fura ugye hogy egyáltalán bárki csinál ilyet pár hónap után.


Ez a legkínosabb nekem egy kapcsolatban, mert pl azt nyilván tudja, hogy nagy wc zni szoktam, de azt ugye nem előtte csinálom, hanem a mosdóban, úgyhogy azt leküzdöttem, hogy hallja a hangokat (de ehhez is évek kellettek, ne tudjátok meg milyen volt egy hasmenést "hazavinni" az első barátomnál :D)


Nálatok ez hogy jött és mit tudtok tanácsolni?


2022. febr. 16. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Fel kéne nőni.
2022. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Hat biztos nem akarnek szandekosan fingani meg bofogni a masik elott :D ha veletlen ugy alakul (szex kozben volt ilyen egyszer, nevettunk rajta), akkor az elmegy, de ha nem muszaj, akkor nem... O se fingott elottem még soha, bofogni neha szokott.
2022. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Én is borzasztóan gátlásos vagyok ilyen téren, kapcsolat elején nekem is gond volt... Szerintem ne spilázd túl, csak készülj fel rá, hogy előbb-utóbb valamelyikőtöknél 'ki fog csúszni' és akkor azt tudd kezelni természetesen, cirkusz vagy szégyenlősség nélkül. Mondjuk egy 'bocsi' és egy kínos vigyor- és majd meglátod a reakciót:)
2022. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Annyit, hogy engedd el! Fejben és tevőleg is, ha nagyon kínoz, jót nevettek, és az élet megy tovább.
2022. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Mi 7 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, de nem fingunk egymás mellett. Számomra visszataszító és ebben párom is egyetért. Gyakran hozzá negatív példának a testvérét, aki büszke volt rá, ha társaságban sikerült hangosat alkotnia.

A párom szokott hangosan böfögni, állítja, hogy erre szüksége van, különben fáj a hasa... Hát, nem mondom, hogy meg tudtam szokni, főleg, hogy volt időszak, mikor visszafogta és nem lettek tőle gyomorgörcsei. Tehát ezen nem vagyunk közös nevezőn. Számomra mindkettő undorító, legyen akármilyen természetes is. Szerintem mindkettőt lehet kultúráltan csinálni. Ahogy nem szarsz a szoba közepére, pisilsz fényes nappal a kertben, vagy végzed a dolgod nyitott ajtónál, úgy ezt se lenne muszáj mindenki előtt tenni.

Van, akinek ez rendben van, van akinek nem, nőben és férfiban egyaránt. Azt helyben tudod majd még, hogy a te párod melyik típus.

2022. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

3# Nem hinném hogy "bocsi" zni kéne ilyenkor. Nem is kell szóba hozni, a másik sem fogja szóvá tenni. Elengeded és kész.

Nincs miért bocsánatot kérni ami természetes élettani velejárója az embernek. Mindenki tudja hogy nem direkt volt.

2022. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Így van, hatosnak igaza. Nem kell bocsánatot kérni, mert természetes folyamat. Megbeszélhetitek, mondjuk az 1-1 ilyen esetnél, de ebből nem szabad ügyet csinálni. Az ember nem direkt csinálja, de nem is szabad, ohgy ez frusztrációt okozzon.
2022. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az régen rossz ha egy komoly kapcsolatban, együttélés esetén tabu lenne vagy feszengeni kellene ha valakinek jön a dolog.

Persze nem paraszt módon, de szerintem ebben semmi nincs. Mindkét fél ember...


Az öregek szokták mondani, hogy "na fingtok-e már egymás előtt? Mert ha igen, akkor az már komoly kapcsolat" :) Elsőre, ahogy olvastam a kérdést ez jutott eszembe :)

2022. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
5-ös, te a brokit is szalvétával fogod? Nekem ilyen karót nyelt pcsa biztos nem kéne.
2022. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Szerencsére nem is lesz rá soha példa. :)

De, hogy a kérdésedre is válaszoljak nem. Sőt, karót nyelt sem vagyok, csupán más undorító számomra, mint számodra. Tudod, ahány ember, annyi ízlés.

Persze, egy ítélkező, szemellenzős kötözködni vágyó embernek a sokszínűség könnyen lehet bántó.

2022. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!