Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti akik nem szultetek gyermeke...

Ti akik nem szultetek gyermeket megbantatok? Termeszetesen idösebb korosztalyhoz szol a kerdes akik mar a korukbol kifolyolag nem is fognak szulni

Figyelt kérdés
Köszönöm a valaszt
2014. szept. 23. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mert férfi vagyok.
2014. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Én így vagyok boldog.
2014. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hany evese vagy ha megkerdezhetem?
2014. szept. 23. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem mindenkinek való gyerek. Nagyon boldogok vagyunk.

35N

2014. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

36/N

Nem bánom.

2014. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

nem vagyok idősebb korosztály,remélem nem baj,ha válaszolok.

én még nem zárom ki,hogy lesz.

de jelenleg nem tudom elképzelni.mit kezdenék egy gyerekkel?

lehet,beképzelten hangzik,de én szeretem az alakom,a feszességem!imádok sokáig aludni,ha lehet és sokat utazgatunk a párommal.


N33

2014. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hat igen sajnos sokszor en is olyan negativan gondolkozok es egyiknapom rosszabb masik eppen, hogy jobb, amig igy erzem magam addig nem valo gyerek nekem, majd ha valtozok esetleg :)
2014. szept. 23. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak gyerekeim,de a közvetlen környezetemben található 4 olyan idősebb hölgy akik nem szültek gyermeket saját akaratból! Mindegyikük egyedülálló és nem tűnnek boldogtalannak,bár az elgondolkodtató,hogy egyik sem él párkapcsolatban!Mindegyiküknél az volt a szitu,elmondásuk szerint,hogy addig addig válogattak és várták a herceget fehér lovon,míg úgy maradtak magányosan!De nem igazán bánják! Viszont él a környéken nagyon sok olyan nő akiknek vannak gyermekeik,férjük és mégis boldogtalanok és másmilyen életre vágynak!

Én tiszteletben tartom azoknak a nőknek a döntését akik nem akarnak gyermeket szülni!

2014. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!