Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha párotok megbámul valakit...?

Figyelt kérdés

Tudom.. gyerekesen fog hangzani a sztori, de mindenek előtt leszögezném hogy késő erő” típus vagyok, ezt tudom magamról, de ez miatt ne bántsatok kérlek..

Huszonévesek lennénk párommal, nekem eddig csak komoly kapcsolataim voltak, vele még alakul”... mivel mondhatni az elején vagyunk a dolognak.. (ő sokkal jobban szeretné mint én) és én eddig ilyent hogy barátnő mellett” nyálcsorgatás.. még nem tapasztaltam előző párjaimmal, pedig féltékeny típusnak mondanám magam, igen szeretnék ezen változtatni.. de akkor is.. (ha erre tudna valaki tippet kérem írja le..) ki hogy kezeli” az ilyent? Most nem tudom eldönteni kiábrándultam-e belőle vagy valami.. rossz dolgot veszek észre a fejemben” de nem szeretnék házisárkánnyá változni.. de valami megtört.. és nem tudom ezen hogyan lehetne javítani, teljesen tanácstalan vagyok, pedig szeretem, és tudom hülyeség lenne ilyen miatt szakítani. Én annak a tipusú” embernek vallom magam akivel tényleg lehet százszázalékosan őszinte a másik, mert ha rossz is a hírt ténylegesen tudom értékelni, és a mostani történteket, inkább csak úgy hogy elmondta értékelem valamilyen szinten csak ugye a hárpiáskodás ott van” (amúgy is..) lényeg a lényeg hogy ugye megtörtént az eset” (elég sokat van nála az a lány ez miatt is zavarhat az egész) és nemcsak hogy teljesen” eltorzult az arca akkor ami iszonyatosan zavart, ez miatt is, és az miatt is hogy tudom neki ez a típus a zsánere.. én pedig hiába hízok” (híznék) nem lesz ilyen alkatom sose... mivel nem is érzem jól magam vele, meg nem is úgy oszlik el rajtam a felesleg, ez miatt szeretnék lefogyni, de nem igazán engedi” pedig messze állok attól az alkattól... és ugye itt már éreztem hogy valami nem lesz jó ott fejben” aztán ugye mivel eddig velem egyik párom” sem csinálta ezt hát megkérdeztem, hogy ezt.. amúgy miért...? Mert zavar, oké akkor kezdeményezte hogy beszéljünk róla... hát beszéltünk és elkezdte mesélni milyen*****, meg hogy mit tenne vele, ezeket most nem is részletezném, azóta olyan zaklatott” legalábbis furcsán, nagyon rosszul érzem magam. És konkrétan ha nem is mondja tovább, elég volt azt az arcot amit láttam tőle bőven... és kissé lehet hogy most beteges a felfogásom, de az a vágy” ami tükröződött benne.. bennem úgy könyvelődött el valamiért hogy kb bármikor megcsalna... pedig próbálom elhessegetni a gondolataim, de már a szexet sem élvezem azóta, nem megy az orgazmus sem.. annyira bánt az egész... és teljesen tanácstalan vagyok...

Véleményt/tanácsokat várok, köszönöm ha normális hangnemben válaszoltok.



2022. febr. 16. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Én odalököm neki, hogy... "jól néz ki mi? 🙂🙂"
2022. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Azonnal *aszd ki! Ez nem fér bele, az meg gyomorforgató, hogy még részletezi is, hogy mit csinálna vele.
2022. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

"(ha erre tudna valaki tippet kérem írja le..)"


Pszichoterápia. A pasi csak ráerősít az alapvetően irreális félelmeidre. Ennek nem túl sok pozitív kimenetele lehet.

2022. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1# ennyi? És erre mit reagál?


2# akkor ezek szerint nem túlreagálás, bár a testem reakciói megrémítenek.. köszönöm a hozzászólásod.


3#Pszichológushoz jártam egy ideig, volt ezekről is szó, de nem sokat tudott segíteni. Pszichoterápia tudna ebben segíteni? Volt már ilyen problémád? Vagy ismersz ilyent akinek ez segített?


Nem tudom olyan nagy kérés lenne hogy amikor velem van, bírja már ki..? Azt nem írom hogy ösztönszintű” mert találkoztam olyan férfiakkal akinek ez alap” mert tudja hogy a többséget bántaná ez a viselkedés. Mondjuk ez annyira megalázó hogy külön kérni kell....

2022. febr. 16. 23:03
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy fenn is olvasható, az ilyen férfiaknak valami miatt van párjuk. Legalábbis van rendszeres szexpartnerük. A "normálisabb" férfiakat pedig a nők többsége általában le se sz*rja. Miközben a nők panaszkodnak (?) az ilyen viselkedés miatt, mégis ez a helyzet. Elmagyarázná valaki? Sokakat érdekelne.
2022. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Huuu, mennyit írtál, én el nem olvasom.


Akkor én is megbámulok másokat, esetleg hangosan meg is jegyzem, hogy milyen jól néz ki.

2022. febr. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Megkérdezném, hogy tetszik mi ? :) És ha női szemmel is csini igazat adnék Neki! Ne féltékenykedj, megöli kapcsolatot ! Puszi!
2022. febr. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Pontosabban ha együtt maradtok te belesorvadsz az önmarcangolásba. SENKIT nem tudsz megváltoztatni, hiszen te magad sem változol ezen a téren. A féltékenység fölösleges. Keress egy papucs férfit és szép csöndben éldegéljetek. N
2022. febr. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy parasztság tőle... Én dobnám
2022. febr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Nekem volt egy paranoiásan féltékeny barátnőm, nagyon nem tett jót a kapcsolatunknak. Attól parázott, hogy megcsalom, de pont azért szakítottam vele, mert kibírhatatlanul féltékeny volt.

Nekem ez nem hiányzik. Utcán mentünk, és már komolyan, nem mertem emberekre nézni, mert jelenetet rendezett.

2022. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!