Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadtatok volna a párotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadtatok volna a párotokra a helyembe vagy nem?

Figyelt kérdés
Néztunk parommal egy főző műsort amibe egy hölgy főzött. Megszólal a párom h csípi az ilyen nőket, akik így szeretnek főzni, milyen jó a párjuknak hazamennek a munkából ilyen finom kajákra. Erre kiakadtam és csípőből oda vágtam neki, h akkor menjen és keressen olyan nőt! Én is munka után főzök igaz sokszor leszólta már a főztömet - agyba is viszem neki! De úgy látszik nem felelek meg neki. Mivel vissza szóltam jó nagy cirkusz lett és természetesen én vagyok a kígyó meg is mondta!!
2022. febr. 16. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Igaza volt, te kezted az egészet a bunkó beszólásoddal. Ahogyan mondani szokták, edd is meg, amit kifőztél!
2022. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Hát elég hisztis vagy, a párodnak van igaza
2022. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerű, mostantól főzzön magának.
2022. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Az első kettő valami impotens incel, aki meg is veri anyut, ha nem ízlik a főztje.
2022. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj,de elég tapló a párod. Itt nem is azzal van a gond,hogy ő ilyenekről "álmodozik",hanem arról,hogy nem tudja tapintatosan közölni,hogy neki másra van igénye. Mondja ezt neked úgy,hogy nem mással példálózik,hanem egyenesen a szemedbe ha neki valami nem jó. Ezzel csak az önbecsülésedet teszi tönkre.
2022. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
59%
Szerintem nem ez a megjegyzés a sértő, hanem, hogy leszólta amit főztél... Meg lehet mondani, hogy mondjuk nem lett olyan jó vagy túl sós vagy akármi, de ő is főzhetne nyugodtan... Ha kezdő vagy akkor azért sértő ha meg egyszerűen nincs hozzá tehetséged akkor se kell leszólni, sajnos van ilyen, ebben az esetben vagy megszokja vagy főz ő.... Amúgy meg nem mondunk olyat a párunkra, hogy ő a kígyó stb... Elég bunkó pasas...
2022. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Szerencsétlen.


Ugyanitt üzenném egyik kedves exemnek:


Borzasztóan főztél. Hiába volt szakmád róla, a szomszéd kutyája inkább elkotorta, amit küldtél, minthogy sírva megette volna.

2022. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem volt szerencsés a megjegyzése. Mert ez kb. olyan, mintha azt mondta volna, hogy te nem vagy olyan jó, mint az a nő. Az meg, hogy még le is szólja amit főztél, pedig direkt odafigyelsz rá, az végképp bunkóság. Gondolom emiatt duplán rosszulesett a megjegyzése. Az ilyenek nem bírják elviselni, ha valami kritika éri őket. Akkor minden a te hibád, miért vagy sértődékeny, miért nincs humorérzéked, hiszen csak vicc volt.
2022. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom...nekem nőként ez nem hangzik annyira durvának. Valami rosszabbra számítottam.


Abban viszont igaza van itt az embereknek, hogy ha nem ízlik neki amit csinálsz, megmondhatná face to face, főzhetnétek együtt, megmutathatná hogy ő hogyan csinálja, hogyan fűszerez stb.


Az is lehet hogy nem tudta hogyan közölne, gondolta lehet jobb ha burkoltan teszi. Passz. Nem mondom hogy ez egy ideális megoldás, csak hogy lehet hogy Ő jobbnak látta.


Ágyba nem kell vinned, nem kisgyerek, gondolom nem is nagybeteg.

2022. febr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

"Borzasztóan főztél."


Már ez is feketepont? :D

2022. febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!