Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking Dead 4évad 8rész? Ti...

Walking Dead 4évad 8rész? Ti is kiakadtatok?

Figyelt kérdés
Vég bőgtem. Hopgy lehet valaki ennyire szemét? :'''''''''((((((
2018. júl. 24. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem bántásból, de a 4. évad legalább 4 éve volt. Aki nézte, már rég nem emlékszik epizódszám-szinten hogy mégis mi történt, és a kérdésből sem derül ki. Aki aktív néző, már a 9. évadnál tart és az elmúlt 1-2 évad eseménye van esetleg a fejében. Vannak fórumok ahol ki lehet beszélni az eseményeket, esetleg azt vissza tudod olvasni. Sorozatjunkie-n van évados kibeszélő, ott több tíz kommentben láthatod hogy akkor mit reagáltak az epizódra. Ma már az is csoda ha ennyi idő távlatából egyáltalán válaszolni fog a kérdésedre (és még utána is kellene néznie hogy miről beszélsz).
2018. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Na belenéztem. #1: Ebben vágja le a kormányzó Hershel fejét.

Nos, nem szeretnék spoilerezni, de lesz még rosszabb is...

2018. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Legalább egy vágással ölte volna meg, de utána még élt, próbált elkúszni, majd ott nyiszelte.

Hagyták volna leszúrva ott azt a gennyivadékot azt zabálták volna fel a z-k.

2018. júl. 24. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyből tudtam melyik rész volt az és mi volt benne,akkor én gáz vagyok? :(


Amúgy az egyik kedvenc karakterem volt Hershel szóval én nagyon sajnáltam.De tényleg lesz durvább is.

2018. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!