Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy működjön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy működjön?

Figyelt kérdés

A párommal 2,5 éve vagyok együtt.Harmonikus kapcsolat.Egy az értékrendünk.Nagyon törődünk egymással, figyelünk mindenre.Mindent megbeszélünk. Sok a közös program, sokat beszélgetünk.Nagyon szeretek vele időt tölteni, kirándulni, programozni.

Én sosem voltam szerelmes belé, a kezdetektől sem. Egyszerűen megszerettem azt amit ő képvisel, ahogyan bánik velem. Az előző kapcsolataimhoz képest, maga volt a megváltás, ahogyan nőként kezel és szeret.

Zavart az elején is, hogy nem lettem szerelmes de a páromnak elmondtam. Ő mindent megtett továbbra is. Én is. Úgy voltam vele, majd kialakul, de ha nem akkor is szeretem őt és kitartok mellette, mert fontos nekem. Odatettem magam a kapcsolatban. Őszintén mindent elmondtam neki mindig. Együtt dolgoztunk ezen. Zavarta persze ez, de ő sem tudott mit tenni, hogy nem lettem szerelmes. Viszont lassan fél éve azt érzem, hogy nem esik jól a csókja, nem kívánom vele a szexet.

Jelenleg már semmiféle testi kontaktus nem esik jól. Nagyon szeretem őt, próbáltuk minden félével feldobni a hangulatot, de egyszerűen van bennem egy hatalmas szorongás emiatt. Nem érzem azt, hogy testileg is akarom őt.

Egyszerűen fogalmam sincs mit tegyek. Tényleg nagyon szeretem, ő is engem, de hosszútávon ez nyilván nem működik.

Volt valaki hasonló helyzetbe?



2022. febr. 17. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Kár, hogy emiatt bukik egy kapcsolat, ha amúgy minden klappol. Sokaknál meg megvan a kezdeti lángolás, aztán 1-2-3 év elteltével ugyanitt tartanak, mint ti, vagy mert nem ismerték jól ki egymást, vagy mert azt hitték, hogy a láng örökké tart.
2022. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kedves 1/1, én tökéletesen jól ismerem a párom. Amint látod nem szeretném feladni, nem szeretném eldobni. Igyekszem javítani, megoldást keresni.
2022. febr. 17. 12:26
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Szex fontos.. ha a csók se megy akkor annak annyi.. ne vedd el tőle a lehetőséget, hogy boldog lehessen.. és te is... szerelem nélkül szart se ér az egész!
2022. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Saját tapasztalatból írom, hogy ennek vége. Bár a szerelem idővel átalakul szeretetté egy kapcsolatban, viszont ha sosem volt szerelem, akkor szinte borítékolható, hogy előbb-utóbb valakihez vonzódni kezdesz és kifelé fogsz vágyakozni a kapcsolatból. Nálad ez már meg is történt anélkül, hogy más férfi lépett volna a képbe.

Teljesen más úgy szeretetben élni valakivel, hogy szerelemként indult. Sokkal erősebb köteléket jelent, mint alapból szeretettel kezdeni. Egy kapcsolatnak pont a szerelem a mozgatórugója, alapja.


Az előző kapcsolatomban pont így voltam, mint te. Jól éreztem magam a kapcsolatban, nagyon jó volt vele lenni, de mindvégig éreztem, hogy valami nem stimmel, valami hiányzik. Csak idő kérdése volt, hogy ez a kapcsolat végét jelentse.

2022. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Persze h nem vagy szerelmes mert harmonikus és jól bánik veled, ez nem fog pillangóztatni. Biztonságos, kiszámitható. Ettől a legtöbb nő undorodik. Jobb lenne ha csalna meg verne, akk odavissza lennél tőle
2022. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló. Úgy tűnik a válaszaimból, hogy nekem a verés kellene? Ez egy szar általánosítás.

Én tenni akarok ezért a kapcsolatért, nem eldobni. Van baj a fejedben, ha te ebből mást làtsz!

2022. febr. 17. 12:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Voltál már szerelmes?
2022. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, voltam !:) eddigi életem során kétszer!
2022. febr. 17. 13:53
 9/15 anonim ***** válasza:
mibe szerettél bele bennük?
2022. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Humor, az hogy mindig sokat nevettünk. A kisugárzásba. Egyszerűen minden ok nélkül jött az az erős kémia, meg a szerelem.

Illetve persze külsőleg a férfias megjelenés :)

2022. febr. 17. 14:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!