Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudott rám a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudott rám a barátnőm azért, amiért nem akarok elmenni vele dupla randira, ahol a másik pár az egyik férfi ismerőse lenne meg annak a pasija. Tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nincsen bajom a melegekkel, nem szoktam őket bántani, viszont nem is szimpatizálok velük (akikkel mennénk dupla randira, ott az egyikük ilyen affektáló stílusú), és nem akarok egész este jó pofizni velük.


A barátnőm viszont megharagudott ezért, és azt mondta, akkor keres magának másik pasit, aki nem ennyire elutasító.


Szerintem egyáltalán nem lehet tőlem elvárás, hogy szeressem is a melegeket, elfogadom őket, hagyom őket élni, de nem akarok velük dupla randizni.


2022. febr. 17. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Minden lényegtelen, ami a DE előtt van. Nincs velük bajod, DE nem ülsz le velük egy asztalhoz.

🤷‍♀️

2022. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A párod ismerőseid azért néha nem árt elviselni,ha szimpi ha nem.Gondolom többnyire úgy is külön csinál velük programot.
2022. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Akkor keressen mást, ha neki ennyit ér az egész, szivesseget is tesz. Én nő létemre mondom, hogy lehet hetero, vagy homoszexuális az illető, ha nem szimpatikus, nincs azaz isten, hogy elmenjek jópofizni.
2022. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
És én sem erőltetem rá senkire, hogy a barátaimmal találkozzon, ha nem akar. Akkor elmegyek velük a párom nélkül, és annyi.
2022. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cpt_Obviously ***** válasza:
77%

Szerintem ha ilyen minimális kompromisszumra nem vagy képes, akkor neked nem való a párkapcsolat. Párszor kihúzom magam a feleségem baráti társaságából, mert uncsik nekem, de a feleségemnek fontosak a barátai, nekem fontos a feleségem, így néha találkozok a barátaival (minden második vagy harmadik alkalommal).


Az a furcsa, hogy a kiírásod alapján jobban hangsúlyozód, hogy melegek, és nem az jön le hogy az, hogy nem bírod öket másodlagos a melegség mellett.

2022. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves hármas! Itt nem azzal van a baj, hogy nem kedveli őket, és azért nem akar elmenni, hanem nem hajlandó velük egy asztalhoz ülni, csak azért mert melegek.

Egyes, én is imádom a "nincs velük bajom DE maradjanak otthon! DE a kollégáim között azért ne legyen egy sem! DE a gyerekem tanára nehogy az legyen!

2022. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem általánosságban baj van azzal, hogy ha egy meleg párról v meleg emberekről van szó, sokan kihangsúlyozzák, hogy ők MELEGEK!! Basszus heteró párok esetén senki nem mondja, hogy menjünk el azzal a HETERÓ párral ide v oda. Nem tudom miért kell ebből ekkora ügyet csinálni (általában). Ugyanolyan ember mint bárki más, csak épp egy férfivel él nemi életet. Na bumm. Mondom ezt hetero nőként.


Viszont azt aláírom, hogy vam néhány olyan meleg ember akik ki tudja miért, valóban affektálnak, feltűnősködnek és hoznak egy ilyen túltolt feminin formát amit szintén sose értettem. Miért lesz sok meleg ember feminin v miért viselkedik úgy. Mindegy.


A lényeg, ha nem akarsz elmenni oke ne menj, de ne azért ne menj mert melegek, hanem mert pl nem kedveled a Bélát. De Bélát nehogymár azért ne kedveld mert b*zi, hanem mert nem szimpi úgy amúgy.


Ne mossuk össze a személyiséget meg a nemi identitást/ szexuális orientációt.

2022. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!