Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm azt mondta nekem csináljak amit akarok?

Figyelt kérdés
Voltak köztünk viták mostanában. Minden flottul ment köztünk, amíg észre nem vettem, hogy sok férfi szemet vet rá, és pofátlanul próbálkoznak is nála. Ő ezeket elutasitotta mind, tudok mindről, sosem voltak titkok ezek a próbálkozók. Mégis féltékeny lettem, és én is sokszor őszintén megemlítettem hogyha egy szép vagy gyönyörű nőt láttam, elmeséltem neki. Na ezekből lettek a viták, most azt mondta csináljak amit akarjak, és bármit mesélek neki, mostmár nem olyan életteli, cserfes, érdeklődő, mint volt, hanem szinte érdektelenül áll mindenhez,hozzám, úgy érzem. Ilyenkor mi van?

#féltékenység #vita #Èrdektelensèg
2021. dec. 21. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jól veszem, ő nem kérkedett azokkal a férfiakkal, akik nyomultak rá, hanem csak el lettek hajtva.


Te viszont, ha láttál egy gyönyörű nőt, elmesélted neki. Nem tudom, mint mondtál pontosan, de a csajod úgy vehette hogy te kérkedsz azokkal a nőkkel.


Szerintem kérj bocsánatot.

2021. dec. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy mi van? Gyerekes majom vagy, az van. Olyasmi miatt bántod meg újra és újra, amiről nem tehet. Remélem kidob a francba.
2021. dec. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy gyökér vagy. Ahelyett, hogy büszke lennél rá, amiért másoknak is kell, de téged választott direkt próbálod féltékennyé tenni. Én a helyedben nagyon komolyan bocsánatot kérnék és megpróbálnám kiengesztelni.
2021. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Eltört benne valami a viselkedésed miatt. A többit leírták előttem. :D
2021. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

1. Ne csináld azt, amit akarsz.

2. Kérj bocsánatot.

2021. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szeretem ha kicsit féltékeny ő is, húzom az agyát picit, de nem ilyen reakcióra számítottam tőle...egyáltalán. Ha viszont ő is őszinte, úgy gondoltam én is az leszek, és meg emlìthetem neki, hogy más nők is léteznek rajta kívül. Vagy mostmár egész hátralévő életemben pofa lapos, szemellenző fel? Olyanokat említettem egyébként, hogy bejött egy házas nő a munkahelyemre, és rossz kártyával akart fizetni, aztán húzta direkt az időt, szerencsétlenkedett, flörtölni próbált velem, k.rva hidegben kipakolta a cickóit, amik megjegyzem jó nagyok voltak, de mellé kövér is volt, szóval nem gyere be. A másik alkalom, pedig egy olyan eset volt, hogy én mentem valahova, ahol egy gyönyörű kb korombeli lány szolgált ki, hosszú fekete haj, gyönyörű kék szemek, szép bőr. Ezután akadt ki barátnőm, én meg kérdeztem tőle, hogy most hazudnom kéne, sumákolni jobb?
2021. dec. 21. 13:42
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg elhintettem egy poént, hogy szexelnék a legjobb barátnőjével és ő lehetne a főnök. Megjegyzem, az egész poén abszurd volt, amiből jött a hintés, tehát odavisszás poén. Másnap pedig mondta, hogy rohadtul nem vicces hogy a semmiből konkrét példát hozok fel a legjobb barátnőjével, mikor őt már megcsalták a múltban az akkori legjobb barátnőjével, és én erről tudtam, ez inkább fáj neki, mint vicces.. most komolyan én lépkedjek tojás hèjon egész életemben?
2021. dec. 21. 13:53
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy. Próbálod ilyen szánalmas módszerekkel féltékennyé tenni, de csak azt éred el, hogy elhagy egy normális pasiért. Téged egyedül az bánt, hogy nálad nem próbálkoznak be, itt meg játszod a nagymenőt, közben a kutyának sem kellesz. Ha így folytatod ez az 1 db nő sem marad melletted.
2021. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező troll. Direkt olyan magyarázatokat ad, amiből egyértelműen látszik, hogy fogykos és nincs minden rendben fejben.
2021. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedéseket között van egy óriási különbség - ő nem direkt tesz féltékennyé, hanem csak szép, és felkelti más pasik érdeklődését. Te meg emiatt úgy viselkedsz, mint egy sértett kuki, és direkt teszed féltékennyé. Ha ez zavar, akkor szakíts vele és jöjj össze egy ronda nővel, rá nem fog ennyi pasi nyáladzani. Ja, hogy ez "fúúúújjjj"? Valamit valamiért...


Az meg nem tojáshéjon lépkedés, hogy vki van annyira ember, hogy nem poénkodik alpári dolgokkal meg olyan dolgokkal, amikről tudja, hogy traumatikus emlékeket idéznek fel a másikban. Proli tahó vagy.

2021. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!