Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavar a kanosság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar a kanosság a párotokban?

Figyelt kérdés

Volt már olyan hogy ebből konfliktus lett?


Nyilván azért ilyenkor minden pasi más mint általában, és sz esetleges kapcsolati gondok is háttérbe szorul csak mert az ösztönök vezérlik ilyenkor a pasit..persze nem mindenkit


2022. febr. 17. 12:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire. A férfiak sem ösztönlények.
2022. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Semennyire.
2022. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

"esetleges kapcsolati gondok"


Egy nőnek mmmmmmindig van kapcsolati gondja, mert unatkozik. Itt is számtalan kérdés volt már erről, minden tökéletes, mivel kéne elrontani. Erre itt vagy te is.

Meséld már el nekünk mik a gondok, kiváncsi vagyok.

2022. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Engem zavar. Nem ertem mast,hogy nm tud zavarni a majdnem 0-24h kanossag. Marmint persze ok van munka,de sokszor meg onnan is irja hogy kanos,hazer mar kanos,vacsi utan megint kanos,pizsiben meglat megint,agyban is,kora reggel felebredt akkor is.. tehernek erzem mar. Mert valoban elveszi az idot midnentol is,a nornlis beszlgetestol,programtol barmitol. Amikor mar tudod hogy ez a nap is ugyanolyan lesz h folyamat hallgatod mennyire kanos es neki nem eleg 1x.
2022. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%

En gyűlölöm h szinte minden reggel le kell "ápolnom", már karizomlázam is van:D az mellett, hogy én nem érzek semmit(még csak fel sem izgat)

Ennek tetejébe gyakorta éjszaka pedig szex van, ami nekem rossz, neki meg jo.

2022. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
*Konfliktus nincs belole ha néha néha kihuzom magam az egész alol. Egyszer kétszer bevadol ugyan, hogy csalnám, azert nem akarom, de ennyi.
2022. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
Ez miben lehet zavaró?
2022. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

Engem zavart, ha kanos volt az exem.


Én sem izgultam fel, koliban nagyon extrém helyzetekben kellett mindig ügyeskedni, nekem meg ez nem izgató volt, hanem megalázónak éreztem és azt vártam, hogy legyen már minél előbb vége.

2022. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Meglepő mennyi nőnek probléma ez. Lehet az ismerkedésnél már érdemes lenne felfedni az igényszintet, hogy a kiszemelt el tudja dönteni együtt tud-e élni vele, vagy inkább keres tovább amíg talál valakit akivel hasonlóak az igények.
2022. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem igényszint kerdése. Ha figyelnenek a pasik a nőkre akkor a nők is elveznék vágynák szeretnék velük a szexet.


Van pasi akivel nekem napi szinten jo es van akivel kihagynám, vagy müszakpótlekot kérnék tőle. Megis az elobbi megcsalt es a masikkal "kell" lennem, aki viszont szeret és hű.


Melyik ferfi mit hoz ki a nőből az a nem mindegy. Egy nőből.ki lehet hozni egy vad r.bancot aki szinte könyörög a szexért, de ugyanabbol a nőből ki lehet hozni egy frividet is, aki csak megutalja a szexet.

2022. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!