Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami baja majd?

Figyelt kérdés

Szóval, a barátnőm még 2 hónapja se, hogy szakított a barátjával, de már más fiúval kavar. A srác szeretne vele kapcsolatot, és a barátnőm is hajlik rá.

Csak azért aggódom, mert még 2 hete az exe hiányzott neki nagyon, és hogy visszamenne hozzá.

Szerintem nagyon korai ez még neki.


2022. febr. 18. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem hogy aggódsz de ez az ő élete. Neki kell elkövetni a hibákat amikből tanulni fog. Aztán lehet nem is hiba..
2022. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hogyne lehetne, de az is, hogy az új srác az igazi. Az élet nagy mókamester!
2022. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
csak nő, nemkell aggódni érte, évek mulva is csak a hülyeséget fogja csinálni
2022. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
13%
Lesz, de majd megoldja a következő utáni f@sz :D
2022. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
20%
Fizikailag remélhetőleg nem. A lelki oldal más kérdés, de, ha ő nyitott az újra akkor ezt el kell fogadni. Ha aggódsz érte ülj le vele és mond el neki.
2022. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Minek ellenség, ha ilyen "barátom" lenne, mint te.


Semmi közöd az ő életéhez.

2022. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Semmiképp se szólj bele. Voltam mindkét oldalon, szóltam is már bele és nem értettem utána miért nem beszél velem hisz csak jót akartam. Aztán nekem is szóltak már bele és rájöttem, hogy ami nekem jó az nem feltétlen lesz másnak is az. Mindenkinek maga kell meghoznia a döntéseit, max akkor szólj bele ha tanácsot ker.
2022. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!