Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedhetett ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhetett ilyen zaklatottan ma a barátnőm?

Figyelt kérdés

Dolgozott ma ruhaboltban, utána taliztunk egy megbeszélt helyen. Kicsit vártam rá de mikor megjött zaklatottnak tűnt és mondta hogy siessünk haza. Út közben beszélgettünk (busz), majd séta, mikor átértünk hozzám kb. 2 perc után lezavart szinte a boltba, mondván nem vettünk péksütit estére... Ebben amúgy semmi furi nem lenne csak előtte ott sétáltunk el a bolt mellett és nem mondta... Mikor visszaértem már full nyugis és kiegyensúlyozott volt.


Mi lehetett ez? Nem akartam azzal is olajat tenni a tűzre hogy megkérdezzem de fura volt hogy ilyen hamar megnyugodott. 🤨 Én semmi rosszat nem tettem az biztos.



2022. febr. 19. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
sztem csak rohadmányosul fosnia kellett
2022. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
A szeretője találkozni akart veled, hogy mindent bevalljon, ezért zavart le téged. Miközben lent voltál a pékségben, addig lenyugtatta a bikát, és elrendezett mindent. Nekem ez jutott eszembe.
2022. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%
Egy gyors menetre felugrott a szerető
2022. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
23%
Előtted a szeretőjével találkozott és nem tudta magát rendbe kapni, félt a lebukástól. Téged leküldött addig szépen rendbe szedte magát és eltüntette a buktató nyomokat.
2022. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Pedig az elsőnél a pont, szeretőm még nem volt, de kegyetlenül elrontja a napom, ha nem tudok elmenni kaksizni.
2022. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy kora reggeltől dolgozott, szóval lehet kellett neki nagyon... 🙄 Erre nem gondoltam.
2022. febr. 19. 21:09
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
mostmár megnyugodhatsz :)
2022. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Lehet csak simán felbaszták a munkahelyén🤷🏻‍♀️ Miért kell egyből a rosszra gondolni? Kellett neki valószínűleg egy 10 perc, hogy lenyugodhasson. Esetleg megjött neki, átázott vagy tényleg nagy wc-re kellett mennie.
2022. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Mensire tippelek én is, vagy csak szimplán stresszes napja volt. De esetleg tőle is megkérdezhetnéd.
2022. febr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%
Ez fixen szerető
2022. febr. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!