Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedhetett ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhetett ilyen zaklatottan ma a barátnőm?

Figyelt kérdés

Dolgozott ma ruhaboltban, utána taliztunk egy megbeszélt helyen. Kicsit vártam rá de mikor megjött zaklatottnak tűnt és mondta hogy siessünk haza. Út közben beszélgettünk (busz), majd séta, mikor átértünk hozzám kb. 2 perc után lezavart szinte a boltba, mondván nem vettünk péksütit estére... Ebben amúgy semmi furi nem lenne csak előtte ott sétáltunk el a bolt mellett és nem mondta... Mikor visszaértem már full nyugis és kiegyensúlyozott volt.


Mi lehetett ez? Nem akartam azzal is olajat tenni a tűzre hogy megkérdezzem de fura volt hogy ilyen hamar megnyugodott. 🤨 Én semmi rosszat nem tettem az biztos.



2022. febr. 19. 20:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%
Ki kellett lehet törölje a seggét mert kicsit barna maradt melóhelyen
2022. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg azért fogtok hamarosan szétmenni, mert bármit probléma felmerül a kapcsolatban, te rögtön kiírod azt a gyakorikérdésekre ahelyett, hogy megbeszélnéd a pároddal...
2022. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%
Mièrt nem kèrdezed meg töle ?Lehet hogy felidegesitettèk a munkehelyèn fàradt volt föleg ha jora reggeltöl melozott akkor nem csodalkozom hogy haza vàgyott pihenni .A fàradtsàgtol sokszor az ember figyelmetlen lessz ilyen van .Sztem ne kèpzelj bele olyan dolgokat ami nincs is .Ezt igy làtom .Ha meg megcsal ugy is èszre fogod venni pl ki megy telefonalni dugdossa elöled titkolozik talizik egy fiu baratjaval akit neked be sem mutatott csak igy hirtelen a semmiböl feltünik .stb.
2022. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez hasmenés volt. Tipikus. Majd kinövi.
2022. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
zaklató férfi is lehet.. De akár nagy wc ahogy más is írta.
2022. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
Péksüti vacsira???
2022. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen, túrós táska pl. vagy kakaós csiga. Mi ebben a meglepő?
2022. márc. 15. 14:25
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Fú, pár év és ordenáré BMI lesz belőle...
2022. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Rejtegette a néger szeretőjét.
2022. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!