Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak agya miert stagnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak agya miert stagnál a féltékenységnél, miért nem az mozgatja őket hogyan haladjunk előre pl összeköltözés?

Figyelt kérdés

Annyi energiát beleölnek a féltékenységbe, hogy ha vmi jo dolgon kattognának ennyit hogy mentálisan már ki is idegelik magukat, azzal az energiával már hegyeket is meglehetne inkább mozgatni.


Miért nem azon kattognak hogyan költözzünk össze, hogyan lehetne közös életünk, hogyan kaphatna/tarthatna meg teljesen, vagy akár hogyan mivel udvaroljon kedveskedjen, hogyan hódítson, hogyan bizonyítson, hogyan válhatna valóra az hogy "miénk a világ is", együtt éljünk, müködjünk haladjunk fejlődjunk legyen házunk, hanem ehelyett kivel voltál, miért csaltál meg(nem csaltam meg), miert hazudsz, mondd el még egyszer, de miért másképp mondod egyszer mint masszor, és mindezt álmukból felkelve vagy lefekvés előtt is hulla fáradtan, napkozben non stop telon vagy online, ha épp nem vagyok jelen akkor meg kattog az agyuk rajtam és a féltekenységen és őrlik magukat.


Miért ebbe fektetnek energiát?



#féltekenységi energia
2022. febr. 20. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel a palival bejön az aranykalitka, akkor szenvedni fogsz benne pont ugyanettől. Ha meg nem jön be, akkor nem őt fogod sajnálni, hanem a terveidet.
2022. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre, hogy a FÉRFIAK általánosságban a féltékenységgel lennének elfoglalva, a közös jövő vagy kedveskedés helyett pl. Az én vőlegényem pl egész biztosan nem.
2022. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!