Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak agya miert stagnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak agya miert stagnál a féltékenységnél, miért nem az mozgatja őket hogyan haladjunk előre pl összeköltözés?

Figyelt kérdés

Annyi energiát beleölnek a féltékenységbe, hogy ha vmi jo dolgon kattognának ennyit hogy mentálisan már ki is idegelik magukat, azzal az energiával már hegyeket is meglehetne inkább mozgatni.


Miért nem azon kattognak hogyan költözzünk össze, hogyan lehetne közös életünk, hogyan kaphatna/tarthatna meg teljesen, vagy akár hogyan mivel udvaroljon kedveskedjen, hogyan hódítson, hogyan bizonyítson, hogyan válhatna valóra az hogy "miénk a világ is", együtt éljünk, müködjünk haladjunk fejlődjunk legyen házunk, hanem ehelyett kivel voltál, miért csaltál meg(nem csaltam meg), miert hazudsz, mondd el még egyszer, de miért másképp mondod egyszer mint masszor, és mindezt álmukból felkelve vagy lefekvés előtt is hulla fáradtan, napkozben non stop telon vagy online, ha épp nem vagyok jelen akkor meg kattog az agyuk rajtam és a féltekenységen és őrlik magukat.


Miért ebbe fektetnek energiát?



#féltekenységi energia
2022. febr. 20. 16:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De bezzeg abba hogy összeköltözzünk, vagy bármi hasonlóba nem fektetnek semmit.
2022. febr. 20. 16:03
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hány pasival vagy egyszerre?
2022. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért költözzön veled össze, ha nincs bizalom, és nem tudja, hogy érdemes-e veled komolyan tervezni?

Az ember nem költözik össze mindenkivel. Csak azzal, akit arra érdemesnek tart, hogy szintet lépjen a dolog.

Annak oka van, ha minden pasid ennyire féltékeny. Vagy okot adsz rá, vagy rettenetesen rosszul választasz. Ezen aggódj, ne azon, hogy egy birtokló, bizalmatlan emberrel miért nem kerülsz kiszolgáltatott helyzetbe.

2022. febr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2022. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre.
2022. febr. 20. 16:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőként ha nekem okom van féltékenynek lenni, akkor nem előre akarok haladni a párommal, hanem elgondolkodom, hogy bízhatok-e benne. Ha nem érzem magam teljes biztonságban érzelmileg valaki mellett és nincs teljes transzparencia kapcsolatban (ami miatt kételkednem, találgatnom kell azzal kapcsolatban, hogy a másik vajon hűséges-e hozzám), akkor az utolsó dolog, ami eszembe jut, hogy összekössem magam egy olyan emberrel, akibe esetlegesen kár időt és energiát pazarolni.



Szóval mielőtt azt hiszed, hogy valaki nem basz ki, ha megbízhatatlan vagy, szeretnék jó reggelt kívánni.

2022. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Vannak exeim. En dobtam őket, nem fordítva.

Valojaban nem én vagyok a megbízhatatlan, hanem az ő agyuk, a gondolataik azok. Ezek mind mind bennük vannak. Az ő fejükben születik meg. Szelmalomharc a reszemről. Kitalált fikciok ellen kell küzdenem meg bizonygatni.


Inkább mást kellene kitalálniuk, felhasználhatnák másra a kreativitásukat.

2022. febr. 20. 16:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanaz a kérdező vagy, aki legutóbb azt kérdezte, miért nem jegyzi már el a pali végre.


Nem lehet, hogy a te keszulekedben van a hiba, ha folyamatosan csak ilyen semmirekellő alakokat fogsz ki?

2022. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Te egy betegesen féltékeny emberrel akarnál összeköltözni?
2022. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ezek csak elvárások hegyivel!


görcsösen ragaszkodsz az elképzeléseidhez , a fejedben kialakított jövőképhez amiben nem lehet hiba, és aminek szóról szóra úgy kell teljesülnie.


Kicsit megnyugodhatnál.

2022. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!