Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szoktad nézni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szoktad nézni, hogy a másik mit néz a telefonján?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha odavonzza a szemem akkor rápillantok. 100-ból 99x ez akkor fordul elő amikor valami rikító háttérszínű játékkal játszik, sima reflex.
2022. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Semennyire. Dedó level 100
2022. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam nézni, de folyton mutogatja.
2022. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor nézek rá, ha mutat valamit, vagy konkrétan az ölembe fekve néz rá őis, esetleg ha beszél valakivel (semleges témáról) és mondja is hangosan mit beszélnek. Amúgy nem nagyon.
2022. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem egy korábbi kapcsolatomban megcsaltak, amit annak köszönhetően tudok, hogy odapillantottam, akár épp mutatott valamit, akár nem. Sajnos ezt vittem tovább, nem csak párkapcsolatban, mások telefonjára is így ránézek és közben elönt egy félelem, hogy olyat találok, amit nem akarok látni. A mostani páromnál is csinálom néha, de van, hogy direkt másfelé nézek, mert rettegek attól, hogy kiderül valami :/ Nem feltétlenül megcsalás, hanem olyan, amin kattoghatok utána. Nem tudom, mi a jó megoldás és melyiket csináljam, nézzem vagy ne nézzem.
2022. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem fogom eltakarni a szemem, mint az óvodás, mikor a szülei horrort néznek... De annyi energiám sincs, hogy azt vizslassam.
2022. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán foglalkozom azzal, hogy mit néz, de nyilván nem fogom elfordítani a fejemet, ha elmegyek mellette. Bízom benne, nem vizslatom, hogy mikor/mit néz, illetve tartom annyira intelligensnek, hogy ha valami simlisségen járna az esze, nem akkor nézegetne bizonyos dolgokat, amikor ott vagyok a közelben 🙂
2022. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mivel elottem ugysem csinálna semmi inkorrektet ill annyi esze meg van hogy törölgessen ogy abszolut felesleges lenne néznem.


Amiket akar elmond és kesz.

2022. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

+1

Exem nem adta meg a tel kodját (allandoan nőzött a hatam mögött)

A párom meg elso nap.adott pin kódot úgy, hogy NEM is kértem csak random adta, es ő megbízhato is.)


Nekem már csak az is elég hogy az egyik ha telot kertem nem adta ki a kezébol hogy inkabb mondjam mit akarok nézni és ő lapoz, a mostani barátom meg ha kell még a teloját js átiranyítaná rám!

2022. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Volt egy munkatársam, aki külön telefont tartott a csajozásra, ami bent volt a munkahelyi szekrényében. Az asszony nyugodtan nézegethette a telefonját, mert abban nem talált semmit.
2022. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!