Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha velem van a barátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha velem van a barátom és csörög neki a telefonja, akkor nem veszi fel. Azért nem veszi fel mert a másik nője hívja olyankor?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy a haverja hívja de nem veszi fel mert most velem van és más nem érdekli őt ... csak hogy én ezt nem hiszem el :D
2014. szept. 6. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kell egyből a legrosszabbra gondolni? Amúgy csak megnyugtatni akarlak, biztos, hogy félrekúr.
2014. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
49%
Ha engem keresne a szeretőm -már ha lenne-, miközben a barátnőmmel/feleségemmel vagyok ugyan úgy felvenném és megmondanám,hogy nem alkalmas, hívjon később.
2014. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem elhiheted. én sem veszem fel ha nem fontos hívás. például egyáltalán nem érdekel mit főz a barátnőm vacsorára amikor a párommal vagyok. ha őt is ilyesmi idiótaságok miatt hívják a barátai akkor megérthető
2014. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nője/neje/pasija/az ura hívja-több variáció nincs:D
2014. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jól van mert mikor én hívom akkor nekem se veszi fel :D
2014. szept. 6. 22:35
 6/11 anonim ***** válasza:

micsoda következtetések.

vedd fel te a telefonját legközelebb ha nem bízol benne

2014. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
őrzi a telefonját mintha az élete múlna rajta
2014. szept. 6. 22:40
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

fárasztó vagy...

mondd meg neki hogy neked ez gyanús. jelentsd ki hogy fel akarod venni a telefonját amikor legközelebb csörög. ha nem hagyja rendezz jelenetet. igen, egy kis hiszti néha belefér. aztán megtudod az igazat.

mi honnan tudjuk megcsal-e a barátod?

2014. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
véleményt kértem :D te is fárasztó vagy :D
2014. szept. 6. 22:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, ki hívja.
2014. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!