Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öltözködés, nem hétköznapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öltözködés, nem hétköznapi ruhadarabok is okozhatnak gondot párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Konkrétan férfiként szeretem a selymes szatén alsónadrágokat pizsamákat hordani, alkalmanként ingeket is, és szeretem ha párom aki nő, ő is hasonlóban alszik, hord ilyeneket. Viszont már nem egy alakulóban lévő kapcsolat bomlott e miatt fel, konkrétan nem tudta elfogadni ezt rajtam, b..is, stb...

Ez valóban baj lehet? Pedig csak egy ruha darab a sok közül.



2022. febr. 22. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Egy fiatal alter tinilányt tuti nem zavarna, tudod akik szeretik Harry Stylest pl
2022. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd feleségül Erzsébet királynőt.
2022. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
most éppen koronás a királynő, de utána már lehet.
2022. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3.


Lassan 70 éve koronás, mit már neki ez a kis bónusz.


Kérdező


Ez onnantól lehet bukta, hogy elvárnád tőle is ezt a viseletet, holott lehet, hogy ő irtózik tőle. Most te pl. hogy viselnéd, ha azt a tipikus "nagymama kötötte, félig már vakon" pulcsit kellene viselned, a bandzsa macska portréjával?

2022. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Felőlem viseljen a másik amit akar, de én 100%ig nem veszek fel műszálasat alváshoz.
2022. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavarna, hogy te mit viselsz, de én nem vagyok Barbie baba, vannak saját ruháim
2022. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én magamon mint pasi, képtelen lennék elviselni,de barátnőm néha hord ilyesmit az nagyon tetszik.

Amolyan pasi mágnes,az ha kissé kihívóbb vagy szexibb egy lány.

Amúgy csak pár háló ruhája van ilyen meg egy amolyan ünneplős forma ingje.

Az sem zavar ha épp polóban alszik,ilyen téli hidegebb napokon pont nem szereti mert fázik benne .

-szerintem egy új kapcsolaton belűl lehet próbálkozni finoman de eleinte inkább szavakkal.

Tuti hogy valamien formába bele megy a hölgy,de ha nem tetszik neki.

Akkor a minden napot ne erőltesd.

Akkor is ha pl felveszi néha neked,azt miattad teszi hogy inponálljon,mert neki nem tetszik.

Ilyen is van.

2022. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én el tudnám viselni, cuki lehet egy pasi selyem pizsamában:)
2022. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!