Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ital és szex...valaki segitene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ital és szex...valaki segitene? Aki sokat ivott és leállthogy alakult a szex a leállás utan?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy időt ki kell várni ( szervezettől függ..) aztán jó lesz, ha nem akkor orvos a lenti résszel..
2022. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én néha beállok. Olyankor össze vissza keringek a házba.
2022. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pasimnak bebacva is feláll
2022. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem kell berugni.
2022. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy akik a cigit leteszik , a merevedésük is nagyobb lesz és többször is csinálják.
2022. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Addigtologiai szakkonzultans és pszichologus is kozolte velem az alkoholizmusom tenyet. Nem voltam pusztito stadiumban, kifele nagyrészt stabilnak latszo voltam, de éreztem, hogy baj van. Személyes és anyagi veszteseg is ért. Ezt csak a viszonyitas miatt mondom. Belattam a helyzetem tarthatatlan voltat. 5 hónapja nem iszom. Igaz, szexualis elmenyben nem volt reszem az elmúlt másfél évben, de a szexualis étvágyam megnott. A peniszebb kemenyebben all és sokkal intenzivebb az orgazmusom is. Sportban is jobban teljesitek és szellemileg is. Tudod te is a választ. Hajrá és minden jobb lesz. 30/f
2022. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!