Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés

Több vizsgálat után ma tudtam meg az orvosomtól, h leálltak a petefészkeim. Azt hittem terhes vagyok és úgy örültünk a párommal :( Műtétileg sem lehet meggyógyítani, tehát saját gyerekem már nem lehet :( . A páromnak még nem mondtam el, de olyan rossz és nehéz is még önmagammal is kibékülnöm, elfogadni a helyzetet. Sok gyereket akar a párom és most össze fogom őt törni :( Az is eszembe jutott, h szakítok vele, mert tudom mennyire vágyik saját babák után és most vegyem el tőle ezt az álmát? :( de annyira szeretem őt :( Hogyan mondjam el neki? 23:05-kor ér haza munkából ... Mit tegyek? Engedjem el?

köszönöm!



2015. febr. 13. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Ha sajátot szeretne, muszáj. Sajnálom.
2015. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Először is mondd el neki minél hamarabb. Ha menni akar, akkor hadd menjen. De nem biztos hogy akarni fog...
2015. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még ma elakarom neki mondani, mert őszinték vagyunk egymáshoz, csak nehéz egy ilyet elmondani, főleg h eddig azt hittük, h babánk lesz és épp az ellenkezője van :(

2015. febr. 13. 19:30
 4/5 Fényember ***** válasza:

Mond meg neki őszintén pontosan részletről részletre!:)

Nem biztos az hogy elfog hagyni...nagyon sok más lehetősége is van a gyerekvállalásra, és talán a sors hozta így hogy ezt a problémát elétek állította, hogy kiderüljön a kapcsolatotokról ez az...az a lényeg hogy ne úgy add neki hogy jééézus egy világ dőlt össze..hanem szép nyugodtan és mond el neki azt is hogy tudod mennyire szeretett volna saját gyereket és hogy te is nagyon sajnálod ezt mert mennyire de szereted őt de ha ez miatt nem szeretne veled tovább együtt maradni megérted....szerintem ez így korrekt...ha meg elmegy...akkor majd jönni fog egy olyan aki ezt majd elfogadja és vele sokkal jobb lesz!:) " a rossz hír is jó hír csak álruhában van"

2015. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Mindenképp írj,hogy mi volt
2015. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!