Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öregedés jelei miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öregedés jelei miatt nem merek nappal programokra menni a párommal vagy vele sem lenni. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Teljesen égőnek érzem az arcom a sok krém meg minden ellenére is.


Párom üde hamvas kinézetű aki jobbat érdemelne.


Ez olyan görcsöket szül bennem hogy nem akarok vele lenni nappal vagy kimenni nem akarok az utcára sem vele nappal.


Megoldás?



2022. febr. 25. 14:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az arcodat vállalnod kell, vagy maradsz egyedül a sötétben.
2022. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

De ha vállalom se merek pl.mosolyogni sem. bélyeg az egész napra. Lesütöm a szemem ha jön a pincér.

Elfordulok ha haverokkal találkozunk.


Sehol jol se érzem magam igy

2022. febr. 25. 14:28
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már olvastam itt néhány hónappal ezelőtt. Azóta sem sikerült hozzáfiatalodni a párodhoz? 😀
2022. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy te és a párod? Ha azt mondod 30,akkor falnak megyek... Vagy elgondolkozom azon, hogy a szokásos troll vagy, aki szerint a ffiak 50 évesen is szexik, a nők 25 után eláshatják magukat
2022. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Lesütöm a szemem ha jön a pincér. Elfordulok ha haverokkal találkozunk."


Azt hiszed, ha te nem látod őket, ők sem látnak?

2022. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Van párod, és nyilván tetszel neki, szerintem a gond a fejedben van. Menj el pszichológushoz.
2022. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy beteg vagy, vagy troll.
2022. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Elöször irtam ki mivel maga a kérdést is égőnek tartom. Es nehéz volt rá szánnom magam


A párom olyanokat mond hogy öregen is szeret.

Ami csak olaj nekem a tűzre de nem mondok rá semmit.

2022. febr. 25. 15:32
 9/26 A kérdező kommentje:
*magát a kérdést
2022. febr. 25. 15:32
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Nemed? Korod?

Meg kellene beszélned OV-al, hogy ne szüntesse meg a kötelezö maszkviselést, mert te csak igy eltakarva érzed jol magad. Vagy kiválasztasz egy jo arab országot ahova kivándorolhattok. (Esetleg mégis vállalod magadat????)

2022. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!