Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hogy is van lányok?

Figyelt kérdés

Egy olyan kapcsolatban élek ahol már megkaptam hogy ha nem szeretnélek haza költöztem volna meg úgy érzem nem tudok megfelelni neked..stb


Egy ilyen kapcsolatba ahol ezt mondta nekem a barátnőm miért marad, es vár ..látszik neki se jó,de engem kérdez a gyerek kapcsán minden nap, meg hajtogatja h ő már 30 éves..


Amit nem értek és hiába kérdeztem őt, 1,hogy ilyen viszonyba miért akar gyereket,

2, ha a fentieket érzi miért vár úgymond a válaszomra és sürget úgymond, hisz nem kényszeriti őt senki h maradjon továbbra is ebben a helyzetben..


2022. febr. 27. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Konkret válaszra var.


Szereted e őt ahhoz hogy akarj tole gyereket, magyarán elfogadod e őt joformán feleségnek? Aki neked szül meg stb?


Ha igen, azzal megvan a biztonsagérzete, hogy szüljön vagy ilyesmi.


Ezt a biztonságérzetet keresi benned.

2022. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szoval szeretne komoly kapcsolatot es nem tudja, te benne vagy e vele ebben.
2022. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz?

Megmondta: ő szeret téged. Tőled akar gyereket. Viszont jó lenne, ha eldöntenéd végre, mert nincs újabb x éve rád várni. Illetve attól fél, hogy a következő kapcsolatban is egy évtizede rámegy, mire a férfi rászánja magát. 40 évesen nem akarja az elsőt szülni.

De ezt is már írtuk.

Milyen választ tartasz elfogadhatónak, ami után nem írsz ki több kérdést?


Mondd meg, hogy te nem szereted, nem akarsz vele gyereket, költözzön haza.

Te miért nem vagy ennyire képes?

2022. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!