Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes kapcsolatban inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kapcsolatban inkább nyitott szemmel járni ahelyett hogy mindenkit tiltok a párom miatt?

Figyelt kérdés

Kezdem ugy érezni magam hogy egy férfi sincs aki nekem tetszene vagy forditva, eg, férfi sincs akivel akár haverkodnánk csupán, mert a párom abszolut kisajatító.


Eddig nem is éreztem más férfiak hiányát haveri szinten sem es sehogyan sem. Semmiféle ilyen jellegu (másik nemmel)szociális kapcsolatom nincs.(kivéve ha elmegyek egy portás mellett vagy ilyesmi)


Egy fiu barátom sincs. Egy ferfi sem, akivel bárminemu kontaktom lenne szakmain kivul stb.


Viszont miota szakítással fenyeget a párom es borul a biztonságérzetem, és elképzelem magam full egyedul aki egy férfit sem tekintett férfinak soha, csak sima embernek, egyetlen baráti kapcsolatom aincs férfiakkal, és a társkeresés viszontagságait hogy beszólnak es dick pick képeket kuldozgetnek és igy kezdődik a tarskeresés, azaz sírógörccsel.., arra gondoltam nem ártana titokban mégis kapcsolatrendszereket kiépítenem a párom mögött.


Jol látom hogy naiv hülye ostoba vagyok hogy kizártam a másik nemet az életemből?


2022. febr. 27. 19:58
 1/10 A kérdező kommentje:
*dick pick-eket
2022. febr. 27. 19:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális kapcsolatban nem lenne erre szükség,itt inkább az a probléma, hogy érzed a veszteteket ,és kicsit félsz mi lesz utána
2022. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Általában ha már ilyeneken gondolkodom egy kapcsolatban az tényleg a vég kezdete :(
2022. febr. 27. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
AZért vagy naív, ostoba és hülye, mert nem dobod ki a "párodat" miután szakítással fenyegetőzött.
2022. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem ugy fenyegetőzik konkrétan szakitással


Hanem igy hogy nem bízik meg bennem meg olyanokat mond hogy nem bírja velem idegileg stb


Ebbol nekem ugye csak annyi jön át hogy el fog hagyni akkor.


Hibapontokat gyűjt rolam magába. Allandoan azokat sorolja hogy ez is baja velem, az is, amaz is.


Néha már azt sem tudom van e neki egyáltalan bennem jó. Ja biztos a szex es ennyi. Nem marad akkor mellettem

2022. febr. 27. 20:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Közvetve fenyegetőzik szakítással. Azaz szinte csak problémái vannak velem. = el fog hagyni.
2022. febr. 27. 20:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnálatos. Ez így tényleg elég rosszul hangzik, szerintem próbáld tudatosítani magadban, hogy ennek így nem sok jövője van :/
2022. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Házas asszonynak f@szer kell fiu haver? Örülj h nincs 1 se ez a normális. Eszem megáll
2022. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a szex motivál. Azt pont megutáltam. Az szívesség a reszemről.
2022. febr. 27. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki beszel a szexrol? F@szer kell = minek van ra szuksege.

Egyebkent meg akkor keress olyat aki normalisan le tud rendezni es akkor nem fogsz tole undorodni.

Ne az urad melle, hanem helyette.

Keves ma a ferfi aki a helyedre tesz, de ha talalsz egyet garantalom nem azon fogsz ajvekolni hogy keves a fiu haver 😂

2022. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!