Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogadja el a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadja el a feleségem, hogy divatos akarok lenni?

Figyelt kérdés

Mindig szürke egér voltam férfi létemre, semmi divatérzék. 30 éves vagyok, de van olyan ruhám amit 18 éves korom óta hordok. Van 10 éves cipöm is. H&M és kínai volt az öltözködésem, sokszor a feleségem hozta haza a ruhákat nekem, fel se tudtam öket próbálni. Rossz méretet hordtam, 2 számmal minimum nagyobbat mindenböl. Az ingek is libegve álltak rajtam, ünnepségeken az érettségi öltönyömet hordtam, az esküvönkön is abba voltam.

2 éve egy részeg munkatársnö kinevette a testalkatomat, aminek a hatására nagynehezen elkezdtem konditerembe járni. Mostanra megemberesedtem valamennyire. Naturál vonalon csinálom az edzést egy kollégámmal. A teremben pár hónapja összebarátkoztam egy stylist férfivel (nem meleg, felesége van és gyereke!) Nagyon megfogott az öltözködése, mint valami üzletember vagy müsorvezetö, úgy öltözik. Egyszer öszintén a szemembe mondta, hogy nagyon gáz a ruhatáram és az egész stílusom. Haragudtam rá, de rájöttem hogy igaza van és elmentem hozzá, hogy segítsen nekem. Nem ez a lényeg, de elvitt egy márkás, minöségi multi brand üzletbe. Hanyatt estem az áraktól, de jól keresek így hagytam magam. Bevásároltunk megfelelö minöségü ruhákból, sokat! Öltönyt is vettünk, méretre igazítva. Slim fit ingek, koptatottabb farmer, cipök, stb. Most ahogy írom, olyanok voltunk, mint Ryan Gosling és Steve Carrell a filmben, csak nekem nem volt tépözáras pénztárcám😅Barberhez is beajánlott, nagyon jó lett rendbehozva a hajam. Elötte a feleségem anyja vágta (idösebb, nöi fodrász egy faluban)

Bevallom, nagyon megtetszett az új stílusom, elöször életemben, eszembe jutott magamról, hogy itt egy jó pasi! Feleségem kinevetett, azóta is nevet rajtam! Azt mondja, szégyelljem magam, meg hogy ö nem fog velem mutatkozni az utcán, mert normális férfi nem vesz fel “feszülös inget”, fehér cipöt és nem egyszinü farmert. Ha lyukas farmer lenne vagy tényleg bzis, igazat adnék, de komoly nálam idösebb politikusokat, üzletembereket látok így öltözni a hétköznapokon. Munkában egyel komolyabban megyek, de már oda se a classic makkos cipöben mint régen. Azt is mondja a feleségem, hogy a ds…2 farmereket amiket vettem, romák hordják kizárólag, komoly ember ilyet nem vesz fel. Pedig az egyik miniszteren (mindegy ki az) is ilyet láttam! Szerintem stílusos az az ember. Teljesen ellenem fordult a feleségem, azt állítja kinevet engem mindenki. Én viszont nem ezt látom. A munkahelyen volt nö aki nevetett rajtam, hogy mi történt velem, de több fiatalabb kolléganö is pozitívan nyilatkozott rólam, még a hátam mögött is! Egyenesen visszahallottam olyat is, hogy ha a céges bulira is így jöttem volna, akkor 2 Martini után rámugrott volna egyikük. Jól esik az ilyen, de soha nem lennék amúgy benne! Nem jut más eszembe a feleségemen kívül, ezt ö is tudja! A régi külsömmel is volt hogy rámhajtott egy barátnöje és átmentem a próbán.

Másik oldalról a feleségem egyre gázabbul öltözik. Régen színes ruhákat hordott, de ahogy 30 éves lett, már csak fekete, barna, szürke. Elkezdett ilyen egybe zsákruhákat is hordani, pedig régen mindig feszülös cuccokban volt mert nagyon jó teste van egyébként! Ezek a zsákruhák nagyon nem tetszenek, öregesek! A festett, szöke, melírozott, hosszú haját levágatta ilyen Amelie-sre és befestette sötétre. Azt mondja, nem vagyunk már fiatalok, gyerekünk van, az élet az így megy, nem hiába rohangálnak azzal a kinézettel 60 éves öregasszonyok, mert a korral változtatni kell, szürkülni illik.

Sokat írtam már így is. Szerintetek jó vonalon vagyok vagy tényleg sok ez? Nem kellene? Mit gondoltok? Miért akarja a feleségem, hogy újra a 90-es évek túlméretes ruháit hordó lúzer legyek?


2022. febr. 27. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Juj az en barátom meg mikor felvesz bőrdzsekit meg élvasalt gatyát makkos cipővel, ő is azt hiszi "ki van pattintva",közben meg egy igazi buxus c.góra hasonlít. Mar csak az arany nyaklanc hiányzik.


De azert nem röhögöm ki, nem kritizálom, ráhagyom és hagy örüljön mert csak nagyon ritkán öltözik fel így.


Szoval igaza lehet a felesegednek plusz nem kell ehhez egy jo stilushoz egy vagyon sem...

Na mindegy


De hanyagolhatod a h and m et is.


De ezt érzék nélkul tényleg nem lehet igy.

2022. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Van egy elég széles sáv a túl nagy göncök, teljes igénytelenség és a politikus, üzletember style között. Gyanítom, egyszerűen nem illesz a közegbe abban a cuccban. Olyan, mint, hogy nrm megyünk szakadt dorkóban színházba, vagy teljes glancban a tesco-ba, esetleg várost nézni körömcipőben és kis koktél ruhában. Mert adott helyen, rohadt komikusan hat az adott szett.

Azt neked kell látnod, hogy erről van-e szó.

A párod gyerekesnek, hivalkodónak és ízléstelennek tartja az új ruhatárad. Ezen nem fogsz tudni valtoztatni, ahogy neked nem tetszik az ő új stílusa, úgy neki se a tiéd.

Normális kapcsolatban ezt megbeszélik, keresik a kompromisszumot.

Én se értékelném, ha a párom ilyen, olyan mintás, rózsaszín, zöld meg tudom is én milyen nadrágokban, flamingós, vagy virágos cuccokban járna. Szerintem idiótán néznek ki ezekben a férfiak. Ez 18 évesen a hülye gyerek korszakban elmegy, ahogy a kemény rocker stílus, meg a punk se jellemző 30+.

Ha ízléses egy ing, póló egy normális farmerral és kabáttal, illeszkedik az illető stílusához, alakjához és a helyzethez, az nagyon vonzó. Ha valahol diszharmónia van, az nevetségessé teheti a teljes megjelenést.

2022. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

" de ahogy 30 éves lett, már csak fekete, barna, szürke. "


Kamuuuuu.

2022. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Ha egy falusi nő a feleséged aki a H&M öltözködik és a világ divatját nem ismeri ne is várj el semmit. 30 évesen mások még tanulnak igy nem vagy öreg még.
2022. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem pávának öltözök vagy 20 évesnek.

Pl van majdnem pont ilyen szettem:

[link]

Leszámítva a kilogó bokát mert én zoknit hordok. Hajam is ilyesmi, csak nincs szemüvegem és szakállam. Szerintem ez elmegy 30 évesen.

Feleségeméknél családi szokás ez, az anyja régen piros kabátban járt, nem viccelek de ahogy megszületett az unokája, feltette a padlásra. Mert egy nagymama nem hordhat pirosat. Feleségem is ezt csinálta 30 éves korában kb.

2022. febr. 27. 21:38
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Mintha egy 14 éves lázadó kamaszt olvastam volna. 😐 Ha ehhez a személyiséghez hordod azokat a ruhákat, akkor megértem azokat, akik röhögnek rajtad.
2022. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Talán már a feleséged igy szokott meg, ezért furcsa vicces neki. Nem tudom pontosan mi játszódhat le a fejében de talán ilyesmi. Szerintem nem sok és ahogy egy nő is a férfi is adhat magára. 🙂 Ezek az átalakulások hoznak magukkal rengeteg kellemes érzést, változást.🙂 Kellemes lubickolást.🙂
2022. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt vedd fel amiben jól érzed magad és a bőrödben, senki másra ne hallgass. Az a kérdés hogy tényleg te vagy ez vagy csak egy divat majmolás? Lehet ezen is finomítani még hogy ne legyen ficsúr hatása hanem férfiasabb legyen, az sem utolsó kérdés hogy illik e hozzad ez a stílus? Mindenkinek meg kell találnia hogy hozzá mi illik.. az egy dolog hogy üzletembereken vagy politikusokon jól mutat valami bár sokszor rajtuk sem, csak azt hiszik. A lényeg hogy van akinek van érzéke ezekhez a dolgokhoz, van akinek nincs. Ha tényleg jól nézel ki ezekben a ruhákban, semmi probléma.. de ha nem illenek hozzad és ezáltal furán hatnak rajtad, az nem.
2022. febr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem jól tetted hogy változtál, nyugaton nagyon sokan öltözködnek ebben a stílusban. Németországban, Franciaországban, Ausztriában. De Budapesten a budai részeken a bevásárlóközpontokban is lehet találkozni ilyen külsejű férfiakkal vagy a repülőtéren a német nem fapados járatok utasai között. Münchenben, Stuttgartban, Kölnbe biztosan nem néznének ki De aki igy néz ki Budapesten és megtud venni egy poloinget 30 ezerért a Van Graafba / Peek-be már a felső-középosztályba tartozik vagy annál is magasabban van társadalmilag. BKK jaratokon kevésbé látsz ilyen megjelenést.

Feleséged és annak családja pedig klasszikus vidéki magyar család akiknek a divat valami ismeretlen dolog. Sajnos a magyarok közül azok ismerik a nagy márkákat és stílusos dolgokat akiknek volt külföldi (nyugati) országgal kapcsolatuk munka/család/ tanulás útján vagy akik középosztályba tartoztak mindig és budapesti belvárosban éltek és vásároltak. Van egy harmadik kategória akik pénzhez jutottak és önszorgalomból küzdöttek fel magukat stílus tekintetében vagy stylist segítségével.

A végtelen maradi feleségedtől ne várd hogy mindezt megértse.

2022. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy nagyon átestél a ló túloldalára.

Amit linkeltél szett, az még egész jó, de nagyon nem mindegy, hogy ki hordja és hová. Láthatod, hogy a srác, aki a fotón van, egy kinyalt ficsúr.


Nekem nőként borsózik a hátam a feszülős inges, koptatott farmeres meg egyéb divatos szarokat viselő pasiktól. Ne felejtsd el, a divat jön-megy, de a stílus örök! Ha a stílusod nagyon erőlködős, akkor hiába próbálsz utánozni "trendi" embereket (akik másfél év múlva már röhejesek lennének, ha nem dobnák ki az összes ruhájukat).


Az egyáltalán nem baj, hogy figyelsz a külsődre meg ilyesmi, de azért próbálj önazonos maradni.


Plusz KÉRLEK ne a műsorvezetőket, politikusat stb próbáld követni, mert ahogy ők öltözködnek, az is sokszor hányinger.

2022. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!