Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem foglalkoztam a külsőmmel és csak átlagos voltam. Viszont miután vetten új ruhákat és a hajam is divatos lett a párom azt mondta neki nem tetszik és csináljam vissza. Mit tegyek ezek után? Szerintem így vonzóbb lettem.

Figyelt kérdés
2021. dec. 14. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

ha igy jobban erzed magad, nem kell visszacsinalni. majd megszokja o is. lehet, feltekeny, hogy igy jobban megneznek majd masok is es azert akar ‘visszacsinalni’.

vagy lehet azt erzi, h a sok trendi cucc nagyon nem te vagy es csak magadra eroltetted.

2021. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Az a férfi még nem született meg, akinek a kedvéért megváltoznék, ha én úgy érzem magam jól, ahogy vagyok. Javaslom tartsd te is ehhez magad és boldog ember leszel. Ha így nem tetszel neki, pakolhatja a bőröndöt.
2021. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Te = A

Párod = B


Eddig: A külseje = B külseje

Mostanában: A külseje > B külseje


B fél hogy A megemelkedett vonzósága miatt ő már nem lesz sokáig elég, és ahelyett hogy tenne valamit, helyette összetörik az egója és igyekszik A külsejét a saját szintjével arányosan tartani. Ezt A nem fogja sokáig bírni, mert rákapott arra, hogy amúgy jó dolog szépnek lenni, majd meghal lassan a kapcsolat, B és A külön utakon mennek tovább.


szívesen lol

2021. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Ne haragudj, ez nem egy felnőtt párkapcsolati probléma. Az én tippem amúgy a 3) válasza.
2021. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
A párod úgy szeretett beléd, amilyen akkor voltál. Te most megváltoztál. Ezzel a külsővel nem vagy neki vonzó.
2021. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Érdemes a frizurával kapcsolatos komoly változásokat előre megbeszélni, meghallgatni a másik véleményét. Persze-persze, saját embered vagy, stb. de mégis vele élsz együtt és neked is célod, hogy vonzó legyél számára.

Mindenesetre ne kapkodj, hagyjad így pár hétig és meglátod megszokja-e

2021. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A külső megváltoztatása nagyon esetben jellembeli változásokkal is jár, amit belülről sokszor észre sem venni, a külvilágnak viszont nagyon feltűnik.


Ilyenkor jön az, hogy vagy visszatér az illető a régi kerékvágásba, vagy elfogadja, hogy a régi ismerősök közül pár eltűnik és újak jönnek a helyére. De ez minden másra is igaz, amikor valaki változik. Ezt jó volna nem jó vagy rossz dolognak tartani, mert egyik sem. Ez az élet egyik velejárója, ezért is szépek a régi barátságok és kapcsolatok, amelyek ezen átívelnek (és milyen ritkák!)


Azért nem lehet ez igazán rossznak felfogni, mert a másik szemszögéből ez olyan, hogy megismert valakit, aki teljesen megváltozott "új ember lett" és így már nem az, akit megismert. De jobb lenne ezt csak simán beismerni és külön-menni ilyenkor, mint kínlódni.


Ez nem csak a "külső javítása" esetén igaz, hanem a leromlás esetében is, amikor a felszínesebb ismerősök eltűnnek, kínosnak tartanak és jönnek helyette újak.


Az élet már csak ilyen, dönteni kell. Mindkettő nem fog menni, így válassz belátásod szerint egy utat.

2021. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7.


*nagyon sok esetben


- lett volna az első mondatban, csak kimaradt a "sok" szavacska.

2021. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaziból látatlanban nem lehet mit mondani erre. Ha magadnak így jobban tetszel, akkor maradj így. Ha jófej akarsz lenni, akkor megkérdezheted a párodat, hogy mi nem tetszik neki pontosan, mert hacsak nem lehúzni akar, akkor valószínűleg lehet a megjelenéseden úgy változtatni, hogy neki is tetszen, de te is csinos maradj.
2021. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!