Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelei vannak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha egy lánynak bejövök?!

Figyelt kérdés

Többször volt már hogy egy lánnyal beszélgettem és utólag mondta a barátnője hogy bejövök neki!!!

De nekem ez egyáltalán nem jött le!!!

16/F


2010. szept. 12. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Az lényegtelen, hogy a csajnak bejössz-e vagy nem... nyomulj rá, legyen egy jó dumád, öltözz fel rendesen, és tied lesz a csaj...


18/F

2010. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fogamam sincs....nekem volt olyan hogy egy csaj a suliban álandóan bámult de haveromnak meg azt mondta hogy nem bír meg ilyenek...fura lények ezek a lányok
2010. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

A lányok sokféleképpen tudják jelezni, ha tetszel nekik. :)

1. mosoly

2. gyakori nézés

3. haj, ruha igazgatása ok nélkül is

4. nyak megérintése

5. száj nyalogatása

6. haj birizgálása

7. odahajol hozzád, amikor beszélgettek

8. belesúg a füledbe valamit

9. elpirul, ha meglát

10. halkabb vagy hangosabb lesz, ha a közelében vagy

11. zavarba jön, amikor ott vagy

12. remeg, leblockol, ha lát (ilyenkor nagyon tetszel neki)

13. cukkol

14. gyakran kezdeményez beszélgetéseket átlátszó okokkal

15. babrál valamit a kezével

16. amikor alkalom adódik megpróbál finoman megérinteni (pl. a karodra teszi a kezét egy pillanatra vagy ott is hagyja)

17. amikor gyalogoltok nem teszi a kezét zsebre és minél közelebb megy hozzád

18. azt mondja, hogy fáj a háta, csak hogy megmasszírozd

19. mondja, ha fázik a keze (ilyenkor azt várja, hogy a kezedbe vedd a kezét és megmelengesd ;)

20. igyekszik jó színben tüntetni fel magát előtted

21. amikor nem vagy ott, mindig rólad áradozik

22. nem bírja elviselni, ha valami rosszat mondasz magadról

23. rádkacsint

Tartsd észben, hogy minden lány másképp jelzi, hogy bejössz neki. A szótlanság jelentheti azt is, hogy annyira tetszel neki, hogy meg sem tud mukkani, vagy pedig egyszerűen nem kedvel és nem akar veled beszélgetni.

Remélem tudtam segíteni. :) Sok sikert!

17/L

2010. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki24 lehet,hogy tényleg tetszettél neki,csak nem akarta a haverod orrára kötni,mert félt,hogy akkor az egész suli tudni fogja
2010. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mit kell ebből ekkora ügyet csinálni... oda kell menni a csajhoz, és elhivni mondjuk moziba, vagy akárhova...


felejtsétek már el azt, hogy "bejövök-e neki"...

hogyha randikon minden rendben lesz, összejöttök, ennyi...


férfi választ, nő dönt...


18/F

2010. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mit kell olyan nagy ügyet"

Először is, én mint nő, utálom, ha elmondja kanyar nélkül, hogy tetszem neki. Abban semmi izgalom nincs, egy kicsit őrlődjön az a lány, majd aztán lehet tisztázni a dolgokat. Én szeretem, ha elhúzódik az udvarlás. De embere válogatja.

2013. márc. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előző: bocsi, én irtam régen a "mit kell olyan nagy ügyet" dolgot.


Miért kell idő ahhoz, hogy valaki elmondhassa, hogy tetszel neki? Egy vadidegen lányra is lehet mondani, hogy tetszik, annyit jelent, hogy szimpatikus-e nekem vagy sem.


Szerintem ahhoz kell idő, amikor jobban megismerik egymást és nem a lány külsejéről alkot véleményt, hanem elmondja mit érez iránta.


21/F

2013. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!