Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen kiakadnátok? Vajon tényleg csak poén volt, vagy megcsalt?

Figyelt kérdés

Kb 1.5 hónapja összekaptunk barátommal, aztmondtam neki dühömben hogy legyen vége, erre ő pókerpartit szervezett magánál és áthívta a haverjait (Ismerem őket) és mint kiderült hát szépen leitta magát a barátom, mert kivolt bukva hogy kidobtam. Ezt eddig mondta is, DE:

Tegnap voltunk barátommal a haverjánál mert szülinapját ünnepelte a srác, ottvolt még 1-2 haver. (pókeresek)

És kiderült hogy a piálás után leugrottak a közeli klubba de csak 1óráig maradtak, leültek a kinti teraszra és beszélgettek, iszogattak. Ezt nekem már nem mesélte barátom, kicsit begurultam.

Aztán poénkodott a haverja hogy "Hmmm... igen igen, az a 2 csaj, mi?" és nevetett.

Meg elkezdte a másik, hogy "Úúú ha tudtad volna (nekem szól) hogy mit csinált ott, huhú. Hoppá, mindegy. De azok a csajok, igaz?"

Nekem ez nagyon rosszul esett, egyből arra gondoltam hogy biztos megcsalt:(

Erre összekaptam barátommal emiatt, ő aztmondta hogy csak poénkodnak, vegyem már észre, és igen padlón volt miattam, de tudom jol hogy sosem csalna meg engem.

De én alapból féltékeny típus vagyok és nehezen is bizom benne.

Aztán az egyik haverja aki ezeket a csajos izéket mondta, látta barátomon hogy szomorú mert összekaptunk emiatt.

És barátom mondta nekik mérgesen, hogy "Kösz srácok, nemrég békültünk ki, a f*szom a k*csög poénokba.Király. Kösz szépen."

És egyből bejött hozzám a srác hogy "Jaj nehogy már... ezért összevesztetek. Mi csak ugrattunk, nem gondoltuk volna hogy komolyan veszed, és harapsz rá. Semmi sem történt, én csak poénkodtam"


Aztán miután összekaptunk barátom egész este próbált felém közeledni, de eltoltam


De nemtudom már mit higgyek:(

DE gondolom hogyha megcsalt volna tényleg akkor ott, akkor a haverjai körébe nemis vitt volna el, mert tudta volna, hogy elszólják magukat.

Aztán barátommal vitáztam hogy most akkor mivolt? megcsalt? és egész éjjel azzal győzködött hogy nem történt semmi. Aztán ma korán eljöttem tőle. :(

Nembírtam ottmaradni vele, egyszerűen maga a tudat:(

Vagy csak én képzelem be és félreértettem a "poént"?


2010. szept. 12. 13:05
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
És akkor mostmár megfog csalni mindenkivel?:( Vagy most mit tegyek?:((
2010. szept. 12. 13:08
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Ha szakítottál vele, akkor nem megcsalt, mert kidobtad. Hány éves vagy? Rohadt gyerekes amit csinálsz.
2010. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
miután akkor 'kidobtam" rá 2napra megbeszéltünk mindent és kibékültünk.
2010. szept. 12. 13:09
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
ez egy szimpla tipikus szivatós poén volt..nemigaz h nem vetted észre.. de tényleg fiatal lehetsz még mert ez gyerekes nagyon.
2010. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
jaaj istenem. kidobtad, ha becsajozott volna ahhoz sem lenne sok közöd. de szerintem a haverjai tényleg csak szivattak (ha cak nem annyira ostobák, hogy lebuktassák a barátjukat) ha ilyen hisztis vagy ne is csodálkozz ha megcsal.
2010. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Nos, biztos volt ott valami ismerkedés hölgyikékkel, de koránt sem biztos hogy bármi is történt...


De ha azt mondtad neki hogy legyen vége, akkor nem is kérheted rajta számon hogy utána mit csinált. Utána kibékültetek, és onnan új idő indul, de a kettő között nem voltatok kapcsolatban, legalábbis szerintem... A férfiak szokták magukat más nőkkel vígasztalni, ez elég általános reakció szerintem. Úgyhogy ha ezen megsértődsz, akkor igazán magadon kéne megsértődni, mert "kidobtad" Az ember ne mondogasson olyat amit nem gondol komolyan. mert még komolyan veszik :)


32/N

2010. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha csinált volna valamit, akkor a haverjai nem poenkodnak ezen, hanem inkább elsunnyogják a témát.

Szóval szerintem nyugodj meg.

2010. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

nem nemvettem a poént:(

Amugy alapból önbizalomhiányom van, pszichiáterhez járok vele:( Innen ered a féltékenységem:(

2010. szept. 12. 13:13
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hülyeségből az én barátom haverjai is csináltak ilyet. Hidd el, ha tényleg lett volna valami, úgy kerülnék a témát még csak viccből is, hogy ihajj. Egyébként egyet kell értenem az elsővel. Te kidobod hisztiből, ő meg nem tett semmit, a haverjai viccelődtek.. ha megcsalt volna se nézném le őt..
2010. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte biztos, hogy poén volt, annyira tiszta a helyzet. Kicsit paranoiás lehetsz.
2010. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!