Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit gondolhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolhat a lány? :S

Figyelt kérdés
Van egy lány akit még nyáron ismertem meg egy közös ismerősön keresztül. Rögtön megtetszett, de nem nagyon beszélgettem vele, csak figyeltem. Aztán hosszú ideig nem is találkoztam vele, MSN-en beszéltünk pár szót. A közös ismerősünkel összefutott nemrég és amint köszöntek egymásnak, rögtön belekezdett abba, hogy milyen jó fej vagyok meg felvettem MSN-re és beszéltünk..stb. Másnap egy másik barátnőjénél pedig rákérdezett, hogy mit tud arról, hogy bejön nekem? Nem értettem, hogy honnan jött rá de gondolom ő sem hülye és észrevette..:D Aztán pár napja találkoztam vele először a nyár után személyesen és amint meglátott elfordult.Először nem volt feltűnő de amíg ott voltam végig mintha direkt nem nézne rám. Nem nagyon értem, hogy most mi a helyzet...:S Nektek nem volt hasonló tapasztalatatok? Vajon mi járhat a fejében?
2010. szept. 12. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Zavarban van előtted,szerintem csak ennyi..:D

Nekem volt már nem ennyire hasonló..:D Én is zavarban voltam:$:)



L.15

2010. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Húú ^^ szerintem totál belédesett :DD

Nah most jön az, hogy tapintatos legyél vele és hozd a tudomásásra, hogy ezzel semmi baj nincs. Légy vele kedves. De először fel kell oldanod ezt a feszült helyzetet. Írj neki. Kérdezd meg, hogy megbántottad-e. Nem bántottad meg persze, de picit durcizz és akkor meg fog sajnálni és ki akar majd engesztelni. Én azt csinálnám. Vagy inkább menj oda hozzá személyesen, hogy: "haragszol rám?" :)^^

De cukik lehettek ^^ :D

2010. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

lol:D Őt tudom,hogy nagyon cuki de nemtudom, hogy én az vagyok-e :D

Egyébként ma ráírtam, nem sokat beszéltünk csak pár szót tényleg.. aztán mennem kellett erre úgy köszönt el, hogy "cső", néztem egy nagyot.. lehet csak én vagyok ilyen típus de én cső-t vagy haveroknak köszönök vagy ha valakivel bajom van és tudtára akarom adni :O Pedig a fent leírt találkozás óta nem is beszéltünk, szóval nemhinném, hogy megbántottam... Nemértem én ezt a lányt :(

2010. szept. 12. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jössz be neki, ezért próbál kikerülni. Cikinek tarta, hogy a barátnője előtt is kitudódott, hogy bejön neked. Vagy nagyon muja lány és szégyenli, hogy te is bejössz neki.
2010. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az lány akinek mondta,hogy beszélt velem és akitől megkérdezte, hogy tud-e arról valamit, hogy bejövök-e neki két külön emberke és ők elméletbe nem tudnak róla semmit, tehát a lány úgy mondta nekik,hogy ők nem tudták mi is a helyzet valójában. Kicsit bonyolultra sikerült, de a lényeg, hogy nem tudhatja, hogy kitudódott valami is a barátnői körében..:D
2010. szept. 14. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kérdezz rá...:D Vagyis valahogy finoman,nem úgy,hogy: "Hát úgy tom,bejövök neked.Ez igaz?"xD Szal csak finoman..:D Vagy hívd el valahova és akkor..:)

De amm nem lehet,hogy vki bekavart??:O:O:S

Mert,én is lány vagyok,de "cső"-vel,csak annak köszönök,amiket te is leírtál..Szal nem tom.:/

Vagy nem lehet,hogy más pasi jött be a képbe,és összezavarodott a csaj??(Pl. volt pasi)

:S

2010. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!