Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány haverom. Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány haverom. Már régebb óta érzek többet nála a barátságnál, vmennyire próbáltam a tudtára adni. Sokan észrevették sztem már ő is, mégsem mondott nekem semmit, elutasítást sem. Szerintetek mit gondolhat a lány? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 14:05
 1/7 anonim válasza:

Hidd el én is így vagyok.


Vittem neki csomó ajándékot nyakláncot bonbon-t már egyszer szerelmet is vallottam neki és az osztályból engem talál a legjobb fiúnak de nem akar velem járni akkor most hogy van ez vagy csak kéreti magát????

2010. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hagyd gondolkodni.

Egyébként mi, lányok, úgy tudjuk, hogy sok pasi szereti, ha kéretjük magunkat, ha váratjuk:D EvvanXD

2010. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sashaliness válasza:
Én a másik oldalról ismerem a sztorit: Nálunk én vagyok a lány, aki sejti hogy az egyik srác barátja bele van zúgva. Folyton rólunk pletykálnak, főleg arról, hogy szinte tapintható a vonzalom. Kaptam tőle ajándékot szülinapomra, és nagyon jól érzem magam vele - meg merem kockáztatni hogy érzek iránta többet is barátságnál. Soha nem mondtam neki erről semmit, és tudom hogy többet akar, de úgy érzem nem állok készen arra, hogy járjak valakivel ( nem csak vele, hanem úgy általában). Talán ha kitartó vagy, és biztosítod róla, hogy mellette állsz, akkor előbb utóbb rájön, hogy együtt kéne lennetek. Hajrá! :) 16/L
2010. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire jó haver. vagy esetleg barátságnak is mondható. mert ebben az esetben szerintem pofonegyszerű lehet a válasz, nem akarja a barátságotokat kockára tenni. én pontosan ugyanilyen helyzetben vagyok. elvégre igazán jó megbízható barátot aki nem kavar a hátad mögött és nem is tenné meg soha, és számíthatsz rá ha szükséges, ilyet nem túl könnyű találni. és ha van, akkor értető hogy nem fűlik a foga hozzá h ezt kockáztassa. nekem is van egy haverom, akivel 3 éve nagyon jóban vagyok és mostmár azt hiszem barátnak is mondhatom nyugodtan, az utóbi időkben egyre nyilvánvalóbb jeleit veszem észre annak hogy többet is szeretne. :/ de én nem is tudom, nem nagyon tudnék kapcsolatot elképzelni vele. :/ és nem azért mert bármi kivetnivaló lenne benne. kedves, intelligens, helyes, van humora, de már teljesen megszoktam őt mint egy jó barátot. olyan dolgokról beszélgettünk sokat amikről csak egy baráttal szokás, teljesen közel kerültünk egymáshoz úgy mint 2 barát, kialakult a bizalom küztünk. tényleg olyan furának érezném hogy ezután másképp közeledjünk egymáshoz, és nem is akarom. ha ti is így vagytok, akkor szerintem lehet ugyanez az oka amiért nem akar járni veled.

20l

2010. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15:03 vagyok még. és nem akarlak elkeseríteni, de az én esetemben pl én nagyon nem tartom valószínűnek hogy összejönnék a sráccal. remélem hogy nem megy rá a barátság hisz pont ezt akarom elkerülni. de ha esetleg ez tönkretenné a barátságunkat, akkor ezvan. =( én akkor sem kezdenék vele kapcsolatot, már kínos is lenne tovább bonyolítani.
2010. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Am pont most jött össze egy gyerekkel..:S:D És ahogy lereagáltam a dolgokat sejtett vmit sztem, lehet meg is bántottam vele..:S Ez van...várom további véleményeteket..
2010. jún. 15. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
nálam fordítva van...tudta h szeretem,mégis összejött egy csajjal...nem mondott nekem semmit,azóta nem is beszélünk,tudta h mit érzek iránta...szerintem ne foglalkozz vele,hisz ha összejött egy másik pasival akkor nem érdekled...
2010. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!