Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak beszólt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak beszólt a barátnőm amikor bement hozzájuk a munkahelyre a portán, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval a párom egy középvezető egy multinál, és mentek tárgyalásra, és amikor a belépett a párom, akkor elvileg úgy köszönt, hogy nem nézett rá a barátnőmre (aki a recepciós), illetve elvileg flegmán kért útbaigazítást.


Erre a barátnőm szólt neki, hogy beszélhetne nagyobb tisztelettel is, amire a barátom azt mondta neki, hogy látom sokra vitted az életben, sok sikert az éhenhaláshoz.


A párom állítása szerint nem volt flegma és bunkó, amikor köszönt és amikor útbaigazítást kért, csak a beszóláskor lett az, és a 4 év alatt nekem se tűnt soha bunkónak vagy lekezelőnek senkivel.


A pasim szerint a barátnőm csak rajta vezette le a szar munkája miatti feszültséget, a barátnőm szerint viszont a párom egy bunkó önelégült ember, mit tegyek?


Hogyan adjak igazat bárkinek is?


2022. márc. 1. 14:52
1 2
 1/15 Lachesys ***** válasza:
92%
Lehet, hogy a barátnőd tulreagalta ahogy először szólt hozzá, de nekem egy kulturált ember megszólalásaba nem fér bele, hogy egy kis sertettsegre rögtön ilyet válaszoljak. Sokkal sertobb hangnem mint amiben a barátnőd számon kérte. Ennyiből nekem is kissé önelégült embernek tűnik a párod.
2022. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Bármire volt válasz amit a párod mondott, jó nagy paraszt volt. Idegen nővel szemben sem. Nemhogy a barátnőddel. Középvezetőkém el van szállva rendesen.
2022. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is volt az előzmény, a pasid egy nagyképű bunkó állat.
2022. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem se lett szimpatikus a mondandója alapján, de, nem kell igazat adnod senkinek. Mindkét felet meghallgattad, nem a te dolgod eldönteni, kinek volt igaza. Nyugodtan rühellhetik egymást, amíg felnőtt módra tudják kezelni és téged kihagynak.
2022. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell igazat adnod egyiknek sem.


Nem voltál ott, tehát nem tudod, ki milyen hangsúllyal szólt és hova nézett. És pont erre hivatkozva térj ki, ha ítélkezésre akarna valamelyikük rábírni.


Az én magánvéleményem:


1. Aki recepciósként olyat mond a céghez üzleti tárgyalásra érkező embernek, hogy "beszélhetne nagyobb tisztelettel is", az ne menjen recepciósnak. Ha én cégvezető lennék ott, és erről tudomást szereznék, azonnal kirúgnám azt a recepcióst. És ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy ismerősök voltak.


2. A barátod helyében viszont biztos nem mondtam volna ilyet. Egy cégnél a recepciósra vagy a takarítónőre ugyanúgy szükség van, mint a vezérigazgatóra. Ha mindenki vezérigazgató akarna lenni, ki végezné el a recepciós munkáját?

Én egyszerűen elengedtem volna a fülem mellett és mentem volna tovább.


Te ismered a barátnődet is, meg a párodat is. A párod eszerint udvarias, kulturált ember. A barátnőd nem szokott kötekedni másokkal? Mert én ismerek olyan embereket (és többségében nőket), akikkel gyakorlatilag úgy lehet békességben meglenni, ha nem szólok vissza az éles megjegyzéseikre. Nos, én nem is szólok vissza, de ha önmaguk tükörképével találkoznának, akkor rövid úton nagyon összeszólalkoznának. Én pl. az ilyen nőket nagyon utálom, nem barátkoznék velük (igaz, én férfi vagyok).

2022. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Az biztos, hogy kicsit is értelmes, kulturált ember nem mond olyant a recepciósnak, mint a barátod.
2022. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez így igaz, ahogy 5-ös leírta.

A vezérigazgatónk hangos kezétcsókolommal köszön előre a takarítónőnknek. Mondjuk a takarítónéni nem is szokta magának kikérni, hogy a vezérigazgató úr több tisztelettel forduljon felé.

2022. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy az is tény, hogy egy recepciós nem mond olyat egy középvezetőnek, mint amit barátnőd mondott. Szerintem mindketten gázul viselkedtek, de te maradj ki belőle nyugodtan, nem kell békéltető bírónak lenned.
2022. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az egész sztori nem életszerű, ilyet egyik fél sem csinál normál helyzetben.

Csak úgy tudom elképzelni, hogy eleve utálják egymást, és már máskor is ment az adok-kapok, vagy trollkodsz.

2022. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Énnnnn válasza:
89%
Biztos jókora egója lehet a párodnak bármi is történt, légy óvatos vele.
2022. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!